PDA

Zobacz pełną wersję : [MkII] Xenon HID 8000K..... w mojim MDO



stallone21
26-01-2007, 11:01
po przeczytaniu wszystkich forum na temat xenonow itp itd. to odbieralo mi odwage zakupienia zarnikow wyladowczych. ale ze znajomum zalozylismy do Opla Astry taki zestawik i pojechalismy na stacje diagnostyczna, ona nam ustawili swiatelka, i wszystko wporzadku bylo, do niczego sie nie doczepil. zaplacilismy 20 zl za ustawienie. wiec stwierdzilem ze co tam, zakupilem H7 8000K za cene..... niemala ale co tam i zabralem sie do montarzu, niestety w modo nie ma zbyt duzo miejsca zeby wszystkie kabelki poukladac miedyz lampa a akusiem i musialem lampki powyciagac poprzerabiac maskownice tak aby kabelki z uszczelkami weszly spokojnie. podlaczylem i efekt jest zaskakujacy. pozniej pojechal ma stacje i zrobilem to samo co w asterce i do niczego sie nie doczepil. a tymbardziej zeby sie upewnic to pojechalem na stacje wojewodzka w zabrzu. i jak sie ostatnio troszke lansowalem po nocy to widocznosc jest swietna.



a co do panow w niebieskich wozeczkach, to nic nie regowali jak jechalem obok nich, za nimi nic zero reakcji.... dzisiaj lub jutro puszcze foteczki to zobaczycie.



zastanawia mnie to dlaczego wszyscy tak sie przerazaja jak tylko slysza temat xenon ale to moze sie wyjasni kiedys...


pozdros.....

KarolRS
26-01-2007, 11:06
ty masz granatowe kombi? :)

Gratki, xenon to normalnie zwiększa współczynnik lansu o 100% :)
A do tego jaka widoczność, mam nadzieje kiedyś do siebie założyć soczewy + xenon :satan:

Pokaż fotki jak to wyglada :bigok:

stallone21
26-01-2007, 11:25
nie czarne HB.. mowie wam normalnie super sprawa...

jackuno
26-01-2007, 11:35
zastanawia mnie to dlaczego wszyscy tak sie przerazaja jak tylko slysza temat xenon ale to moze sie wyjasni kiedys...


pozdros.....

Bo tu głównie chodzi o sytem samopoziomowania. Z ustawieniem xenonów nie ma raczej kłopotu, ale światło jest mocne i w przypadku nierówności terenu układ ten dba o to żeby nie "strzelały" w powietrze. U Ciebie tego nie ma, więc podczas fal na jezdni będziesz błyskał ludziom po oczach.

MAG
26-01-2007, 12:54
Bo tu głównie chodzi o sytem samopoziomowania. Z ustawieniem xenonów nie ma raczej kłopotu, ale światło jest mocne i w przypadku nierówności terenu układ ten dba o to żeby nie "strzelały" w powietrze. U Ciebie tego nie ma, więc podczas fal na jezdni będziesz błyskał ludziom po oczach.
Nie sądzę aby jakikolwiek system poziomowania reflektorów był na tyle szybki, aby sobie poradzić na falach na jezdni :satan:


Ale ja się nie znam ...... :jezyk1:

serdel
26-01-2007, 13:09
no dobra ale co w przypadku,kiedy bedzie załadowany cały bagażnik,przód samoistnie idzie w góre

stallone21
26-01-2007, 13:19
wtedy istnieje regulacja swiatelek, nawet na normalnych swiatlach tez bedzie oslepial wszystkich wiec tez sie je obniza na dol

m3hoo
26-01-2007, 13:25
Jak na to nie patrzeć - ani to nie ma homologacji, ani szkła nie są przystosowane do xenonów ani systemu samopoziomowania. A spryskiwacze są?

Tyberiusz
26-01-2007, 14:22
Pokaz Fotki od strony silnika, jak i z zewnatrz :metal

kajtek84
26-01-2007, 17:53
a co powiecie o tym ... http://moto.allegro.pl/item160883306_xenony_h1_h4_h7_8000_k_xenon_montaz_ wroclaw.html

serdel
26-01-2007, 18:24
a co powiecie o tym ... http://moto.allegro.pl/item160883306_xenony_h1_h4_h7_8000_k_xenon_montaz_ wroclaw.html

homologacja jest ale na ksenony w pudełku,a po zamontowaniu już nie są homologowane poza tym w mondku są inne szkła,muszą być "czyste" i trzeba mieć spryskiwacze reflektorów