PDA

Zobacz pełną wersję : Mondeo MK3 ST220



nikoz
09-02-2018, 17:47
Witam panowie,
od półtorej miesiąca przeglądam internet w poszukiwaniu MK3 w wersji ST220, co najgorsze wszystkie ciekawe szybko schodzą, a z racji pracy za granicą nie mam czasu na bieżąco jeździć na oględziny. Zwracam się do was z pytaniem, co sądzicie o tym konkretnym egzemplarzu: link do OTOMOTO (https://www.otomoto.pl/oferta/ford-mondeo-st220-szwajcaria-fvat-ID6yRkMn.html#b166dc43d2). Ewentualnie może ktoś z forum planuje w najbliższym czasie zmieniać pojazd? Z chęcią zobaczyłbym/kupił zadbany egzemplarz od fanatyka :) Cena do 20 tys. PLN.

Scaraab
09-02-2018, 22:12
za tę cenę możesz mieć polifta. W Warszawie stoi taki ze Szwecji z 2004 lub 5 roku na czerwonych skórach. Ten podejrzana prawa przednia strona. Nie dojechałem go oglądać ale wydawało sięże gość konkretnie podchodzi do sprawy: gotów był kserować papiery książki faktury z serwisów...

nikolaus87
09-02-2018, 22:16
Brak emblematów na klapie może świadczyć o przygodzie lub malowaniu elementu z jakiegoś powodu.

Scaraab
09-02-2018, 22:26
https://www.otomoto.pl/oferta/ford-mondeo-st220-3-0-v6-benzyna-czerwone-skory-klima-serwisowany-wawa-ID6zjM4U.html#c04ae67c9a

Myślałem o tym. Zastrzegam nie widziałem go a kontakt zakończył się na jednym telefonie bo znalazłem inny interesujący. Myślałem żeby tam polecieć - z Balic czy Pyrzowic lot trwa 40min i kosztuje 100zł...
Nikolaus tam jest więcej symptomów sugerujących przygody...

nikoz
10-02-2018, 19:01
No właśnie co do ceny to zdążyłem już zauważyć, że w tej kwocie idzie dostać 04/05 - strasznie duży rozrzut cenowy jest. Ten z Warszawy niestety ale czerwona skóra to nie dla mnie, więc nawet nie podejmuje tematu. No nic, trzeba uzbroić się w cierpliwość i czekać dalej. A co do tego z Krakowa to faktycznie, przyjrzałem się dokładniej po waszych komentarzach i spasy elementów mnie martwią - odpuszczam ten egzemplarz :) Dzięki za opinie!

Scaraab
10-02-2018, 21:21
W tym wieku to przede wszystkim stan się liczy. A na czerwoną skórę to pewnie amatora wymiany na forum znajdziesz... :) :) :)
Mnie by nie przeszkadzała. ;)

Rozrzut cenowy... Już się nauczyłem że nie zawsze cena jest wyznacznikiem jakości. W tym i nie tylko w tym przypadku. ST ciężko sprzedać bo ludzie się boją więc nawet ładne mogą kosztować niewiele więcej od czterocylindrowych. Są tacy co próbują wykorzystać niską podaż ale w przypadku forda to raczej nie działa...