PDA

Zobacz pełną wersję : Mondeo mk 4 ecoboost 203 KM



GANTU
11-02-2018, 23:24
Cześć
Proszę o ocenę ....

http://allegro.pl/mk4-mondeo-ecoboost-titanium-titanium-x-led-navi-i7167759541.html#thumb/1

Robert68
12-02-2018, 00:32
Zacznij od podania nr VIN.

KamilJaworzno
12-02-2018, 00:40
2.0 za taką cenę? powiem co mi się nie podoba. może przesadzam, ale wzmożona uwaga.

-u mnie przy 220 tysiącach kierownica nie była wytarta, tu widać, że powoli się wyciera;
-ta cena;
-miejsce na napoje - tutaj nie ma rozsuwanej roletki przykrywającej 'dziurę' na napoje i grzanie dup - w titanium ta roletka występowała - po co ktoś wymieniał tunel? no chyba, że jakaś niestandardowa wersja, może ktoś mnie poprawi;
-felgi chinole czy takie występowały?

GANTU
12-02-2018, 08:35
..... -miejsce na napoje - tutaj nie ma rozsuwanej roletki przykrywającej 'dziurę' na napoje i grzanie dup - w titanium ta roletka występowała - po co ktoś wymieniał tunel? no chyba, że jakaś niestandardowa wersja, może ktoś mnie poprawi;
-felgi chinole czy takie występowały? ......

Może właścicielowi po prostu zmienił roletkę bo mu się taka ..... podobała :)
A jaka jest różnica między felgami oryginalnymi a chinolami ?
Jak z zamontowaniem gazu do takiego auta ?

Jakub
12-02-2018, 08:56
Jest roletka - odsunięta.

Piotrek_77
12-02-2018, 10:19
to na pewno jest jakiś rodzyn tylko trzeba dojść dlaczego.. cena jest nierealna za dobre auto.. przebieg pewnie lipa albo po dzwonie.. i wzmożona czujność bo w takich konfiguracjach i kolorach już nie raz wyszło, że to po duńskiej policji nieoznakowanej.. ewentualnie automat mówi papa bo on sie nie lubi z ecoboostem.

adamze27
12-02-2018, 13:43
autko nie wyglada na zmęczone życiem,ogólnie fajne łącznie z ceną :hmm: poważnie nie ma nic bliżej że szukasz ofert z drugiego końca Polski?ja musiałbym byc auta pewny na 1000% żeby po niego cisnąć ponad 200 km w jedną stronę :hmm: jak już załatwisz VIN to spytaj czy hak dostaniesz w komplecie z autem czy masz sobie sam kupić

GANTU
12-02-2018, 16:08
Ogłoszenia już nieaktualne . Cena była niska bo był wyciek oleju ze skrzyni automatycznej .
Niestety nie ma ciekawych ofert z pomorskiego ... ja szukam 2 litry hacback z bogatym wyposażeniem .
Ktoś coś gdzieś ??

KamilJaworzno
13-02-2018, 00:06
no ja isę przyglądam i nawet odsuniętej roletki nie widzę (byłby taki srebrny pasek). co do felg to jeśli chinol, zazwyczaj są słabsze, lubią pęknąć na dziurze albo się mocno pokrzywić, ale to też nie zawsze