PDA

Zobacz pełną wersję : Mondeo mk1 2.0 lub 2,5 Ghia



Murdok
16-03-2018, 15:45
Witajcie, szukam ładnego egzemplarza hatchbacka mk1 w wersji ghia z 2.0 lub 2,5 silnikiem. Posiadam już jednego, jednak mój już przy zakupie był mocno skorodowany, a teraz doszła awaria silnika. Szukam możliwie zadbany egzemplarz. Chciałbym by był to samochód na przysłowiową niedzielę także suchy garaż czeka. Gdyby ktoś coś wiedział będę wdziczny za namiary.
Pozdrawiam
Jurek

Scaraab
21-03-2018, 10:22
Przeszukaj forum jeden z Userów miał 2,5benę bez przeglądu po sprzedania/dylemat co zrobić. Było kilka rzeczy do zrobienia (wycenił to na 5tyś zł wg cen rynkowych) auto jeździło może poprzekładasz graty i będziesz miał dobre auto? Jeśli zastanawiasz się nad tymi 5tyśzł to odpowiedz sobie na pytanie co kupisz za te pieniądze i czy będzie to V-ka w dobrym stanie. :)

chelmud
24-03-2018, 10:08
Witajcie, szukam ładnego egzemplarza hatchbacka mk1 w wersji ghia z 2.0 lub 2,5 silnikiem. Posiadam już jednego, jednak mój już przy zakupie był mocno skorodowany, a teraz doszła awaria silnika. Szukam możliwie zadbany egzemplarz. Chciałbym by był to samochód na przysłowiową niedzielę także suchy garaż czeka. Gdyby ktoś coś wiedział będę wdziczny za namiary.
Pozdrawiam
JurekHej, posiadam mk1 93r. 2.0 pb + lpg.
Możliwe że będzie na sprzedaż. Kilka rzeczy udało mi się zrobić A parę czeka na zrobienie.

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka

Murdok
25-03-2018, 00:38
Dzieki za odzew Panowie priv poszedl. Temat bedzie aktualny do odwolania :)
Pozdrawiam!

LeePrew
17-06-2018, 04:02
Szukasz dalej zdrowego (uchował się taki !) mk1 2.0 ghia?