PDA

Zobacz pełną wersję : [MkII] radio 1 din a jaskinia po oryginale ...



goofer0
03-02-2007, 19:34
Chcialem sie doweidziec jak mocowaliscie radio w tej ogromnej dzirze po oryginalnym radyjku ;> pozaginalem blaszki pół kieszeni montarzowej ale dalej radio jezdzi góra dół .. i za bardzo nie wiem do czego sie tam wkreic ;>

i jak rozwiazaliscie problem dziury ktora zostala po montarzu ?? znalazlem zaslepki na allegro ale moze ktos jakies inne rozwiazanie znalazl .. moze jakas kieszonka czy cos ??

fuel111
03-02-2007, 19:37
Kup taką nakładkę redukcję 2 din na 1 din są na Allegro. Jest tam szyna do zamontowania tyłu na tej szerokiej listwie

Marq
03-02-2007, 20:51
Dokładnie i wtedy możesz radio zamontować albo w pozycji górnej albo dolnej i nic jeździć nie będzie, bo trzymak z tyłu na szynie będzie radio trzymał w tej pozycji w której zamontujesz. :) A z przodu będziesz miał taką ładną czarną zaślepkę, która Ci zasłoni wnętrze dziury. :) Komplecik taki dostaniesz też za około 15-20 w sklepach stacjonarnych typu car-audio. :)

goofer0
05-02-2007, 11:52
Dokładnie i wtedy możesz radio zamontować albo w pozycji górnej albo dolnej i nic jeździć nie będzie, bo trzymak z tyłu na szynie będzie radio trzymał w tej pozycji w której zamontujesz. :) A z przodu będziesz miał taką ładną czarną zaślepkę, która Ci zasłoni wnętrze dziury. :) Komplecik taki dostaniesz też za około 15-20 w sklepach stacjonarnych typu car-audio. :)

widzialem te zestawy ... ale ta zaslepka jakos mi sie nie widzi dlatego pytam czy moze ktos cos innego wykombinowal ... ;>

DIGITAL
05-02-2007, 15:01
Dokładnie i wtedy możesz radio zamontować albo w pozycji górnej albo dolnej i nic jeździć nie będzie, bo trzymak z tyłu na szynie będzie radio trzymał w tej pozycji w której zamontujesz. :) A z przodu będziesz miał taką ładną czarną zaślepkę, która Ci zasłoni wnętrze dziury. :) Komplecik taki dostaniesz też za około 15-20 w sklepach stacjonarnych typu car-audio. :)

widzialem te zestawy ... ale ta zaslepka jakos mi sie nie widzi dlatego pytam czy moze ktos cos innego wykombinowal ... ;>

Zaślepka może na fotkach marnie wygląda ale jest OK :metal też mi się nie widziała z początku ale nawet bardzo dobrze zgrywa sie z całą konsolą środkową MDO :metal

m3hoo
06-02-2007, 16:35
Zaślepka może być, choć bezsprzecznie wolę rozwiązanie z MkI. Niestety, panel z MkI jest inny i nie da się tak po prostu przełożyć go do MkII.

tip76
26-03-2007, 11:21
A ja właśnie miałem zapytać, czy nie chce się zamienić na konsole, bo ja chcę sobie znowu do MkI zamontować oryginalne fordowskie.