PDA

Zobacz pełną wersję : [MkII] "Kangur" podczas ruszania,ale tylko w pewnych okolicznościach



MaciejCWL
01-07-2018, 13:38
Po odpaleniu auta i przejechaniu kilku kilometrów,samochód potrafi nieźle skakać podczas ruszania. Drgania są na tyle mocne,że mam wrażenie,że zaraz się samochód rozleci.
Gdy przejadę już te kilka kilometrów i samochód się rozgrzeje,to już jest wtedy spokój.
Gdy samochód się całkiem całkiem nagrzeje (upał i jazda w korku),to czasami też "przykangurzy",ale już o wiele mniej.
Macie jakieś pomysły?
Tylna poduszka skrzyni włożona nowa ori i ma obecnie 5000 km za sobą.

Marcin_mondziak
01-07-2018, 21:47
Też mam u siebie podobny objaw tylko u mnie to sie dzieje najczęściej jak za szybko zmienię bieg na wyższy lub gwałtownie wcisnę pedał gazu.Proponuję sprawdzić standardowo czyli przewody,cewka,sonda,świece oraz egr może trzeba wyczyścić.

MaciejCWL
01-07-2018, 21:58
Proponuję sprawdzić standardowo czyli przewody,cewka,sonda,świece oraz egr może trzeba wyczyścić.
1.cewka nowa ori
2.przewody nowe ori
3.świece nowe ori
4.sonda nowa Denso
Wszystkie wyżej wymienione części nie mają więcej jak 8000 km.
Co do EGR,to mój samochód nie posiada tego zaworu.

Mondek00r
02-07-2018, 12:27
Skoro wszystko w układzie WN wymienione. To myślę, ze trzeba sie zastanowic nad pompą paliwa? Wtryski? Bardzo to wątpliwe ale warto sprawdzić. Przepływka? Sprzęgło? Przepustnica?

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

MaciejCWL
02-07-2018, 13:58
To myślę, ze trzeba sie zastanowic nad pompą paliwa? Wtryski?
To tez mi po głowie chodzi.


Przepływka?
Podmieniana kilkakrotnie,bo szukałem rozwiązania innego problemu,ale na szarpanie nie miało to żadnego wpływu.


Sprzęgło?
Było wymieniane już jakiś czas temu i nie pamiętam czy przed wymianą też występowały te objawy z "kangurem".


Przepustnica?
Czyściłem ze 2-3 razy i nic.