PDA

Zobacz pełną wersję : [Duratec] Przepustnica regulująca zawór dolotowy (w pozycji zamkniętej) Bład P1519 Pomocy



sasek24
06-08-2018, 22:53
Przepustnica regulująca zawór dolotowy (w pozycji zamkniętej) Bład P1519 Pomocy

imrc- sprawdzone działa odkręcałem i kółka się kręcą podczas dawania gazu, cięgno otwiera dolny dolot. ( na postoju ) myślę że podczas jazdy też bo przyspiesza ale nie jest pełni mocy.
po usunięciu błędu i przejechaniu kilkunastu kilometrów błąd ponownie się pojawia.

miałby ktoś jakieś pomysły co zrobić żeby zlikwidować błąd i żeby auto miało w pełni moc ? odczuwalne jest max 140km

sedanik na 19-calowych felach z szerokim kapciem, ale to chyba nic nie ma do rzeczy ? mego szwagra s60 ma 2.4 170 koni ale nie mam podlotu :(:mo::mo::mo::mo:


Pomocy:mo::mo::mo::mo::mo:

aqaz
07-08-2018, 13:17
Jak sie imrc przegrzeje i nie może otworzyć dopotów to pojawia się ten błąd. Bez otwartych dolotów auto ma około 115km.
Jeśli nie masz "podlotu" to pewnie szybko imrc sie przegrzewa i nie dziala.
Szeroki kapeć to większy opór ale w tym przypadku raczej nie decydujący.

sasek24
08-08-2018, 21:04
dziękuje za info no właśnie on po jakimś czasie w trakcie jazdy się pojawia błąd, ale albo ja już nie czuje tej mocy albo nie wiem,ale wiem jedno szwagier ma s60 tyle samo kunia to ja podlotu nie mam xd, bo na 3 jak go przybiorę to wali aż do 150km/h to możliwe ? nawet jak ma te 115kunia ? powiem ci po dłuższej jezdzie a nawet i krótkiej jest strasznie nagrzany to jest normalne czy nie ? Dzięki ;)