PDA

Zobacz pełną wersję : [MkIV] Oryginalne części do mondeo mk4



Butterflyy
22-08-2018, 01:15
Witam,

Panowie poszukuję firmę, która ma oryginalne części fordowskie w przyzwoitych cenach, jakiś kontakt??

Pozdrawiam

karloss
22-08-2018, 06:46
Fordsklep.eu, BEMO Motors poznań (dają upusty w stosunku do zwykłych salonów forda)
Wg mnie Ford-esklep.pl zrobił się trochę drogi, może przez to że wszyscy go polecają, ale fakt, mają spory asortyment.

RadkoR
27-08-2018, 17:43
ewcar.pl, ford.sklep.pl (jest dostępna forumowa zniżka).

musiu
27-08-2018, 21:15
ewcar.pl, ford.sklep.pl (jest dostępna forumowa zniżka).Jest jeszcze abcford.pl w Krakowie. Ceny nieraz lepsze niż wcześniej wymieniane, no i mnie urządza bo można sobie odebrać osobiście.
Pzdr

Sent from my ZUK Z2121 using Tapatalk

RadkoR
28-08-2018, 18:33
Jest jeszcze abcford.pl w Krakowie.
Raz skorzystałem z ich usług i więcej nie zamierzam.
Świadomie zamówiłem oryginalne dwuczęściowe nakrętki kół (wiem, że drogie), przysłali mi zamienniki, które na ich stronie były 2x tańsze. Myśleli, że się nie zorientuję...
Zamówiłem wtedy również oryginalne nakrętki zabezpieczające o konkretnym numerze części (nakrętki niskie, mieszczące się pod dekielek felgi z MK3 RS). Przysłali inne (oczywiście niepasujące, za wysokie), ponieważ nie mieli tych, które zamówiłem u nich na stronie. Oczywiście bez żadnego pytania, konsultacji, itp.
Omijam z daleka...

musiu
28-08-2018, 22:58
Hmm, no to faktycznie miałeś pecha. Ja już parę razy tam kupowałem i wszystko się zgadzało do tej pory.

Sent from my ZUK Z2121 using Tapatalk

hans01
01-09-2018, 00:24
Może dlatego, że odbierałeś osobiście i robiłeś wrażenie, że wiesz co chcesz?