PDA

Zobacz pełną wersję : Mondeo MK4 LIFT - Nawigacja spolszczenie



Lukasz2605
19-09-2018, 14:15
Witam wszystkich

Od zeszłego tygodnia jestem szczęśliwym posiadaczem Mondeo MK4 po LIFCIE z wyposażeniem TITANIUM a więc posiadam dużą dotykową nawigację. Wszystko było by cacy gdyby nie fakt że moja nawigacja nie jest w języku polskim (lektor również) w przeciwieństwie do wyświetlacza CONVERS+

Czy orientujecie się może kto mógłby takie spolszczenie nawigacji i lektora wykonać w okolicach woj. Opolskiego lub Śląskiego ? Chodzi mi o kogoś sprawdzonego aby nie uszkodził mi systemu nawigacyjnego lub czegoś innego

No i wiadomo jakie są orientacyjne koszty. Pytam o koszty ponieważ w serwisie forda chcą za to kosmiczne 800zł a w zasadzie to komiczne 800zł. ABSURD !

Proszę o pomoc

Pozdrawiam

jarek33
19-09-2018, 15:11
poszukaj kolegi tedi_k (http://www.mondeoklubpolska.pl/member.php/32930-tedi_k)
on tym sie zajmuje

jest z katowic o takie bajery ogarnia i inne cuda
cena trza pytać

leszcz
22-09-2018, 19:18
Lukasz2605 Strzelce Opolskie więc jedź do Brzegu do kolegi yasiu.brzeg ;)

scobe
01-12-2018, 18:24
Podepnę się pod temat, mam mondziaka 2007r dotykowa navi (jak mniemam NX dvd) i z tego co wyczytałem to nie da się samemu zaktualizować ani spolszczyć softa z nx dvd, lecz da się z nx sD?

Chciałem zaktualizować + spolszczyć soft w navi, plus przydałaby się aktualizacja converse. Czy może aktualizacja obejmuje oba urządzenia jednocześnie??

Jeśli nie ma plików udostępnionych w necie, to gdzie najbliżej Lublina znajdę kogoś, kto ogarnie temat i jaki koszt mniej więcej?

leszcz
15-12-2018, 20:13
Chciałem zaktualizować + spolszczyć soft w navi, plus przydałaby się aktualizacja converse. Czy może aktualizacja obejmuje oba urządzenia jednocześnie??
to dwie odrębne aktualizacje ;)
tylko kilka osób w PL ma soft który zachowuje harmonię kolorystyczną po updacie :)

scobe
21-12-2018, 17:55
No właśnie szukam takiej osoby :-) jak najbliżej Lublina