PDA

Zobacz pełną wersję : [MkIV] Radio Berling AN-7017 - nie włącza się



Marcello1981
03-04-2019, 15:14
Witam,

może któryś z Was mi pomoże rozwiązać problem z radiem jak w temacie. Auto bylo sprowadzone ze Szwajcarii i tam zmienili radio z oryginalnego na Berling AN7017 (jak na zdjeciu). Ostatnio zaczęło mi ono fiksować, np. zawieszało stację i trzeba było je ponownie uruchomić żeby można było przełączyć stację, a teraz wyłączyło sie w ogóle. Wyświetlacz sie nie podświetla, chociaż dioda w pokrętle świeci, nawet podaje sygnał wyjęcia CD, chociaż plyta sie nie wysuwa.
Czy któryś z Was mial podobny problem ze swoim i wie co może być przyczyną???
Radio wyposażone jest fajnie i do teraz bylem z niego zadowolony, nawet teraz chciałem podłączyć pod nie kamerę cofania.

tutaj link do szwajcarskiej strony sprzedawcy
https://www.car-media.ch/shop/pi/Autoradios/Spezifisch-nach-Automarke/Ford/MONDEO/android-autoradio-fuer-ford-mondeo-ab-2007-navigation1.html

jarek33
09-04-2019, 09:59
a coś w między czasie instalowałeś jakaś apka ??
jak się włącza coś widać jakieś logo?

na początek spróbuj reseta
Masz go lewa góra radia napis "res" (wystarczy spinacz biurowy) wciskasz na 1-2 sec radio powinno się zresetować i przywrócić ustawienia fabryczne

Marcello1981
09-04-2019, 21:41
a coś w między czasie instalowałeś jakaś apka ??
jak się włącza coś widać jakieś logo?

na początek spróbuj reseta
Masz go lewa góra radia napis "res" (wystarczy spinacz biurowy) wciskasz na 1-2 sec radio powinno się zresetować i przywrócić ustawienia fabryczne

Dzieki za odpowiedź.
Jak normalnie sie uruchamia to po wlaczeniu wyswietla logo berling i tyle, pozniej wskakuje panel glowny, jak ma zawieszke to czarny ekran jak wylaczony i nie reaguje na Power.

Resetu nie probowalem jeszcze, zobacze jutro rano. Rozkręciłem przedni pabel i wyjalem radio, żeby sprawdzić czy sie coś nie powypinalo, ale wygląda ok. Teraz np radio sie wlaczylo i z cd/mp3 gra tak jak powinno, a po przelaczeniu na fm wyszukalo stacje, gralo je jakies 5 min, a pozniej sie zawiesilo i nic nie slychac, po przelaczeniu na cd, zestaw głośnomówiący i wlaczeniu czegos z youtuba dziala normalnie. Nie instalowalem tez zadnych nowych apek.
Szkoda mi tego radia bo wyposażenie ma full wypas, a ostatnio nawet kupilem kamere cofania i chcialem do niej podlaczyc.