PDA

Zobacz pełn± wersję : [MkI] niewiem co wkoncu z tymi obrotami



grzbiet
12-02-2007, 20:14
koledzy mam pytanie czy wtrysk bezyny ma wplyw na obroty gdy auto hodzi na gazie instalka najzwyklejsza landi renzo.. juz sam niewiem co jest grane na bezynie ok a na gazie nierowno .. wszystko pozmieniane i to samo moze wtrysk o ile to wogule na gazie ma wplyw na prace silnika :getsome:

andrzej_men
12-02-2007, 22:10
A byles u gazownika na regulacji? :satan:

grzbiet
13-02-2007, 19:22
panowie bylem dzisaj u gaziaza i ..psyknol czyms jakis tester w aerozolu w okolice zaworu zwrotnego bezyna taam gdzies po kblah czy po czym i silnik zaczol na moment dobrze pracowac niemial czasu dzis tego robic ale mowil ze niewiele powiedzcie co to mial za ustrojstwo i ci w tyh kablach siedzi juz sam niewiem a on niepowie co to moze byc

sebkra
13-02-2007, 20:47
Przy zwykłej instalacji wtrysk ani komp benzynowy nie ma wpływu na działanie instalacji, tylko w sekwencji pobierany jest czas otwarcia wtryskiwaczy benzynowych do sterowania wtryskiem gazu. Dziwne jest to co piszesz że po popsikaniu czym¶ auto zaczęło dobrze pracować. Wedle mojej orientacji takie zjawisko mogłoby nast±pić je¶li masz nie za szczególne kable wysokiego napięcia i s± na nich przebicia, po psiknięciu np wd 40 po kablach jest chwila spokoju, to stary sposób na zawilgocone kable. A na gazie napięcie potrzebne do prawidłowego przeskoku iskry jest wyższe niż na benzynie i na benzynce możesz nie mieć problemów. Musisz przeprowadzić regulację.

grzbiet
13-02-2007, 21:05
niewiem niemam pojecia pisalo na tym czym pryskal testing cos tamm ..ale dziwne psykal tak jak by na wtrysk mowil ze kable nie to niewiem co moze mial ktos z tym doczynienia....

grzbiet
14-02-2007, 20:03
doszlem co z tymi obrotami gosc psykal na w okolicy zaworu zwrotnego bezyny i okolicy czwartego tloka wyszlo mi na to ze ciagnal delikatnie lewe powietrze bo zawur niebyl dokrecony dokrecilem i narazie ok.. ... jeszcze kabelki troszke maja przebicie ale tyle to nic ......

grzbiet
14-02-2007, 20:03
doszlem co z tymi obrotami gosc psykal na w okolicy zaworu zwrotnego bezyny i okolicy czwartego tloka wyszlo mi na to ze ciagnal delikatnie lewe powietrze bo zawur niebyl dokrecony dokrecilem i narazie ok.. ... jeszcze kabelki troszke maja przebicie ale tyle to nic ......