PDA

Zobacz pełną wersję : [All] grzechotki akumulatorowe



splitu
09-01-2020, 09:17
może ktoś z Was korzystał z jakieś konkretnej i może podzielić się wrażeniami? nadaje się toto do samochodu czy niekoniecznie? wiadomo, nie do odkręcania kół czy śrub zawieszenia ale jakiś trudno dostępnych małych śrubek

przykład takiego narzędzia:
https://allegro.pl/oferta/yato-klucz-akumulatorowy-grzechotka-3-8-1-2-12v-7954921561?utm_feed=aa34192d-eee2-4419-9a9a-de66b9dfae24&utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=_DIO_pla_dom_narzedzia&ev_adgr=Wkr%C4%99tarki+i+wkr%C4%99taki&gclid=CjwKCAiAmNbwBRBOEiwAqcwwpdI4f_7LHeuzSS0LsjNO fe5MFnim8J-LjC4Lc95wn3RNn9nXUaqg8BoCT2YQAvD_BwE

sokoleokoo2
10-01-2020, 12:14
Ziomuś dobry klucz aku z udarem to ok 1000 pln też kiedyś myślałem żeby zanabyć ale pooglądałem testy na YT i dałem sobie spokój w większości przypadków nie odkręcisz śruby kół po sezonie letnim a o sezonie zimowym nie ma mowy ...

Robert68
10-01-2020, 13:36
w większości przypadków nie odkręcisz śruby kół po sezonie letnim


nie do odkręcania kół czy śrub zawieszenia

Koledze chodzi o odkręcanie
trudno dostępnych małych śrubek.

adamze27
10-01-2020, 16:41
prezentowane narzędzie ma momentu 45Nm,więc porównywanie do momentu przykręcania kół mija się z celem chociazby dlatego ze mowa o przedziale powyżej 110Nm w przypadku osobówek :hmm: co do samego narzędzia to się przydaje i to bardzo,szczególnie gdy jest ciasno :hmm: ja do tego używam wersji na kompresor,niestety parametrów nie pamiętam

splitu
15-01-2020, 08:17
ja do tego używam wersji na kompresor,niestety parametrów nie pamiętam
widziałem coś takiego, są też dużo tańsze (wiadomo brak baterii i silnika elektrycznego) tylko jakoś mało mnie przekonuje podpinanie i podróż z przewodem po różnych ciasnych zakamarkach samochodu

bardziej bym się skłonił już do grzechotki sieciowej (na kabel pod 230V, taki przewód łatwiej się ze sobą ciągnie) ale nie znalazłem nigdzie takiego urządzenia

tylko duże klucze udarowe o których pisał sokoleokoo2 są na kabel
takim urządzeniem też jestem zainteresowany, wspomniana cena nie robi dla mnie problemu :zakrecony:

CzarekJ
21-01-2020, 10:13
Dlaczego nie?
Każde elektronarzędzie czy to aku,czy na kablu jest przydatne.Takie,czy inne,tej czy innej firmy i w jakiej cenie to już wybór indywidualny.
Trzeba się tylko zastanowić jak często będzie się tego używało.Oczywiście można wydać np.na klucz udarowy elektryczny 200zł albo 1200-kwestia gustu,ale jak będzie on używany dwa razy w roku a przez resztę zbierał kurz to czy warto?