PDA

Zobacz pełną wersję : Silentbloki-jaka cena?



Kafar
10-06-2005, 15:43
Byłem u mechanika z tym ściaganiem auta, poppatrzył powiedział że do wymiany są silentbloki w lewym kole. Faktycznie wyrypane sa do reszty. Ile kosztują oba do lewego koła?orientuje się ktoś?

Ceny już znam, jakieś zamienniki to koszt od 26 do 34 zetów.Jest tylko 1 problem. są 3 rodzaje! Czy rocznik 94 1,8 TD liftback ma jakiś określony rozmiar?

KrzysztofStu
10-06-2005, 16:09
Ja zwykle płacę po stówie od strony z wymianą.

Henryk
10-06-2005, 16:31
Byłem u mechanika z tym ściaganiem auta, poppatrzył powiedział że do wymiany są silentbloki w lewym kole. Faktycznie wyrypane sa do reszty. Ile kosztują oba do lewego koła?orientuje się ktoś?

Ceny już znam, jakieś zamienniki to koszt od 26 do 34 zetów.Jest tylko 1 problem. są 3 rodzaje! Czy rocznik 94 1,8 TD liftback ma jakiś określony rozmiar?

Czyli co?miałem rację?

Kafar
10-06-2005, 16:36
Byłem u mechanika z tym ściaganiem auta, poppatrzył powiedział że do wymiany są silentbloki w lewym kole. Faktycznie wyrypane sa do reszty. Ile kosztują oba do lewego koła?orientuje się ktoś?

Ceny już znam, jakieś zamienniki to koszt od 26 do 34 zetów.Jest tylko 1 problem. są 3 rodzaje! Czy rocznik 94 1,8 TD liftback ma jakiś określony rozmiar?

Czyli co?miałem rację?

Chyba tak, pokazywał mi te silentbloki i są wyrypane bardzo, wytłumaczył całe zjawisko nawet:) a z rozmiarem nie będzie kłopotu bo powiedziałó że wybija moje i pojadą kupić takie same,ale dopiero we wtorek mają termin :zly: póki co trzeba sie męczyć.

Henryk
10-06-2005, 16:47
Gdzie się umówiłeś na robotę i jaka cena?Pytam bo jak tak będzie lało to też będę musiał skorzystać z mechaników.

Kafar
10-06-2005, 16:53
Gdzie się umówiłeś na robotę i jaka cena?Pytam bo jak tak będzie lało to też będę musiał skorzystać z mechaników.

A zaraz koło domu mam na ul.Kobierzyńskiej, ojciec mówił że nie są źli.Adresu teraz ci nie powiem dokładnego bo jestem w pracy i nie pamiętam, ale napewno nie mechaniory na kobierzyńskiej 112 obok myjni gdzie pracuje bo to partacze.Powiedzieli że robota 50 zeta a części mówili że na oko to 40 zeta za sztukę(ja wymieniam 2 sztuki)to 40 to ciut drogawo się wydaje ale jakbysmy razem jechali to może jakaś zniżka dla MKP :metal .w ELICIE kosztują 24 zł 27zł z tego co pamiętam i jeszcze jakiś inny rozmiar 56. A ty w jakich rejonach się poruszasz?Aha i jeszcze się nie umówiłem ale będę dzwonił po łikendzie pewnie.dam ci po 20 jak będę w domu ewentualnie ich namiary jak chcesz na priva.Chygba że znasz tańszych mechaników i dobrych w miarę

pieciag
10-06-2005, 18:00
Jeżeli nie chcecie, Panowie, mieć powtórki z rozrywki na wiosnę w przyszłym roku, to nie kupujcie taniego ścierwa. Lepiej już wydać 40, czy 50 zł i mieć spokój na dłużej. A już najlepiej oryginały, przynajmniej twardość jest taka jak powinna.

Henryk
10-06-2005, 18:11
Jeżeli nie chcecie, Panowie, mieć powtórki z rozrywki na wiosnę w przyszłym roku, to nie kupujcie taniego ścierwa. Lepiej już wydać 40, czy 50 zł i mieć spokój na dłużej. A już najlepiej oryginały, przynajmniej twardość jest taka jak powinna.

Obawiam się że Pieciąg ma rację.Ja przynajmniej napewno nie załoze już nigdy podróbek...przynajmniej świadomie tego nie zrobię.Wiem już czym to pachnie ( trochę sie nagrzebałem w tych zawieszeniach).

Kafar
10-06-2005, 19:13
Jeżeli nie chcecie, Panowie, mieć powtórki z rozrywki na wiosnę w przyszłym roku, to nie kupujcie taniego ścierwa. Lepiej już wydać 40, czy 50 zł i mieć spokój na dłużej. A już najlepiej oryginały, przynajmniej twardość jest taka jak powinna.

Obawiam się że Pieciąg ma rację.Ja przynajmniej napewno nie załoze już nigdy podróbek...przynajmniej świadomie tego nie zrobię.Wiem już czym to pachnie ( trochę sie nagrzebałem w tych zawieszeniach).

A ile łoryginały kosztują?

pieciag
10-06-2005, 19:29
Hmm, w bardzo dobrej cenie znalazłem tu: http://www.abscar.pl/index.php3
Aż się nie chce wierzyć, że to Forda. Ja płaciłem tyle za jakieś zagraniczne (niby lepsze) podróbki.

Kafar
10-06-2005, 19:42
Hmm, w bardzo dobrej cenie znalazłem tu: http://www.abscar.pl/index.php3
Aż się nie chce wierzyć, że to Forda. Ja płaciłem tyle za jakieś zagraniczne (niby lepsze) podróbki.

miałem chwile ale nie znalazlem,poszukam pozniej bo teraz wybijam