PDA

Zobacz pełną wersję : [MkII] 10 tys do wydania na Mondeo co mozna zrobic???



stallone21
19-02-2007, 10:16
dodam ze felgi z oponkami juz mam, car audio mam, zawieche zrobiona hamulce zrobione!!

macie jakies pomysly??

MAG
19-02-2007, 10:19
swap :satan:

rc23
19-02-2007, 10:22
sprzedać MK II i kupić MK III :beer:

radeq
19-02-2007, 10:28
sprzedać MK II i kupić MK III :beer:

:metal :metal

BS
19-02-2007, 10:39
dokładnie ... kupuj MKIII :metal

gilotyna
19-02-2007, 10:39
dodam ze felgi z oponkami juz mam, car audio mam, zawieche zrobiona hamulce zrobione!!

macie jakies pomysly??


A co źle Ci z tą kasą?? :satan: Poczekaj, zawszee sie coś samo znajdzie :)


PS Wypasy masz pełne?? Skóry?? Elektryka full?? Tempomat sie da ponoć do klekota.

gilotyna
19-02-2007, 10:44
A tak ogólnie jakbyś nie wiedział co zrobić z tą kasią to dam Ci podpowiedź:

Ja czuje jakiś taaki niedosyt :satan: :bigok:

arrturro
19-02-2007, 11:15
A może nawigację, CB... ? Starczy i na to i na to :))

Pozdrawiam

arrturro
19-02-2007, 11:17
A może jeszcze oprócz CB i NAVI strzelisz sobie DVD ? :metal

gilotyna
19-02-2007, 11:18
A może jeszcze oprócz CB i NAVI strzelisz sobie DVD ? :metal


No w zagłówkach by mógł se strzelić.

Garaż może masz?? Nowy lakier?? :satan:

stallone21
19-02-2007, 11:27
pierwsze to maluje lusterka, klameczki, i listwy boczne pod kolor autka i caly idze do polerowania, jeszcze chce zalozyc fotele recaro pol skora(ale nigdzie ich nie ma), hmm cos jeszcze??

arrturro
19-02-2007, 11:29
A może jeszcze oprócz CB i NAVI strzelisz sobie DVD ? :metal


No w zagłówkach by mógł se strzelić.

Garaż może masz?? Nowy lakier?? :satan:

To mi przypomina program "MTV odpicuj mi brykę" :banan:

Pozdr

gilotyna
19-02-2007, 11:31
pierwsze to maluje lusterka, klameczki, i listwy boczne pod kolor autka i caly idze do polerowania, jeszcze chce zalozyc fotele recaro pol skora(ale nigdzie ich nie ma), hmm cos jeszcze??


No z fotelami to bedziesz miał długie poszukiwania...

arrturro
19-02-2007, 11:33
pierwsze to maluje lusterka, klameczki, i listwy boczne pod kolor autka i caly idze do polerowania, jeszcze chce zalozyc fotele recaro pol skora(ale nigdzie ich nie ma), hmm cos jeszcze??

Jak robisz tuning zewnętrzny to może warto jakieś nietypowe, odjazdowe lampy dołożyć... ? :)

Pozdr

stallone21
19-02-2007, 11:34
no wiem cos o tym bo juz szukam prawie 3 tydnie i nic:(:(

konio12345
19-02-2007, 11:35
Sprzedać audio. Sprzedać felgi, potem resztę samochodu. Dołożyć i kupić coś co nie nadaje się do rejestrowania jako zabytek :) :satan:

QBAMKIII
19-02-2007, 11:36
Może zderzaki i progi od ST?? :satan: Ja bym zmienił na MKIII :) :bigok:

KarolRS
19-02-2007, 12:20
Sprzedać Mondeo, dołożyć 10tyś i kupić W124ce zrobic go na igłe (częsci są tanie) obniżyć 60/40mm, ładne felgi i jest fura której nic nie przebije :satan:

a jak chcesz zostać przy Mondeo to /lakier/gleba/dobre audio/ zależy co lubisz! Co już masz! itp.

gilotyna
19-02-2007, 12:33
W124ce

Super sztuka, normalnie dla mnie rewelka autko.

Andy
19-02-2007, 22:27
no wiem cos o tym bo juz szukam prawie 3 tydnie i nic:(:(

Jakich lamp szukasz?
:satan:

Tuner.Pl
19-02-2007, 22:43
zrob sobie podtlenek :terefere: albo lowcara ;]

pawelos
19-02-2007, 22:53
sprzedac i kupic MKIII 2.0 TDDI 115 :metal

tebe
19-02-2007, 22:56
no wiem cos o tym bo juz szukam prawie 3 tydnie i nic:(:(

Jakich lamp szukasz?
:satan:
... koledze chodzi chyba o siedzenia-> recaro... tak swoja droga gdybym mial 10tys do wydania i niewiedzial co z tym zrobic to nie szukal bym recaro tylko skoczyl do "java car desing" i zrobil sobie tapicere na zamowienie, jedyna w swoim rodzaju :bigok:

wrt
19-02-2007, 23:12
10 tys do wydania na Mondeo co mozna zrobic???
ja bym poczekał, poodkładał kase jeszcze i kupił coś za 15 tyś :jezyk1:

Stoper
19-02-2007, 23:34
Pytanie lekko dziwne, sprecyzuj dokladnie jakie mody cie interesuja: moc, wyglad, wygoda, dzwiek, trakcja wytrzymalosc? Ja jakbym mial bonusowe 10k to zamowilbym na na pierwszym miejscu kompletny uklad wydechowy (od kolektorow do konca) Tutaj (http://www.el-tec.pl/) i gwinty Tutaj (http://www.bilstein.pl/)

money
20-02-2007, 00:08
Jak chcesz to możesz sobie Playstation zamontować i śmigać na gierkach w czasie postojów :metal i jeszcze jak masz tyle kaski to możesz sobie strzelić nowiutki lakier KAMELEONA :banan: to już będzie rewela :)

stallone21
20-02-2007, 08:17
najbardziej chodzi mio wlasciwosci jezdne, wyglad, wygoda, i moc, wiem ze to obszerny temat ale cos zawsze bym z tego wybral. tylko zaznaczam ze chce zostac przy mojim klekocie bo mam wielki sentyment do niego.
tylko przypominam ze zrobione mam w nim:
-audio w pelni tylko wytlumic pozostalo ale to bede robil jak bede wszystkie elementy malowal (klamki,lusterka)
-zawieche pelna zrobiona
-hamulce tez chociaz chcialbym wymienic tylne bembny na tarcze
-co do lampek przednich to mam kupione nowe hella i zalozone xenonki
-fotele (jak kupie:P)
:bigok:

wiec chlopaki podrzuccie jakies propozycje konkretne bo myslac o tym wkolko przpije ta kaske:P:P :beer: :beer:

Stoper
20-02-2007, 09:14
Jesli chodzio moc to akurat na forum.streetracing.pl TT ogosil promocje na intercoolery (za polowe ceny) o Tutaj (http://streetracing.pl/forum/viewtopic.php?t=40237&sid=54ba8986c36f3440029cfe32444610c8).
Z właściwości jezdnych to tarcze na tyl bez dwóch zdan i dobre opony, jestes pewien ze w zawieszce nic sie nie da juz pogrzebac?
Co do wygladu to juz chyba sprawa indywidualna jak widzisz swoj samochod ale pewnie ladne felgi i lakier nikomu nie przeszkadzaja :) Moze ciemne szybki do tego?
O wygode juz sie wlasciwie starasz (fotele) ale tempomat pewnie tez by sie przydal a i jak koledzy mowia - jakis zestaw multimedialny.

stallone21
20-02-2007, 09:31
tarcze z tylu chce zalozyc tylko nie wiem jak:P na przod chce zalozyc zaciski z V6 i tarcze zimermana i klocki motorcrafta. a zawiecha byla cala robiona, nowe amorki sprezynki, wachacze, stabilizatory, gumu stabilizatorow przod tyl, caly uklad kierowniczy, full service doslownie. zastanawialem sie jeszcze nad jakims fajnym ukladem wydechowychm, ale nie chce zadnego wycia tylko ma to dobrze dzialac z delikatna koncoweczka. intercooler to bede zmianial ale na lato dopiero bo wtedy bede mogl sie polozyc przy autku i pogrzebac.

tebe
20-02-2007, 10:20
tarcze z tylu chce zalozyc tylko nie wiem jak:P na przod chce zalozyc zaciski z V6 i tarcze zimermana i klocki motorcrafta. a zawiecha byla cala robiona, nowe amorki sprezynki, wachacze, stabilizatory, gumu stabilizatorow przod tyl, caly uklad kierowniczy, full service doslownie. zastanawialem sie jeszcze nad jakims fajnym ukladem wydechowychm, ale nie chce zadnego wycia tylko ma to dobrze dzialac z delikatna koncoweczka. intercooler to bede zmianial ale na lato dopiero bo wtedy bede mogl sie polozyc przy autku i pogrzebac.
... o wycie w TD nie masz co sie martwic, ja mam u siebie przelot i jest przyjemnie, barwa dzwieku sie zmienila ale w zadnym wypadku nie nazwal bym tego wyciem. co do zawiechy to napisales ze "byla robiona", tylko pytanie brzmi czy na czesciach "standardowych" czy moze cos zmieniles na bardziej sportowe np.

MAG
20-02-2007, 11:38
tak swoja droga gdybym mial 10tys do wydania i niewiedzial co z tym zrobic to nie szukal bym recaro tylko skoczyl do "java car desing" i zrobil sobie tapicere na zamowienie, jedyna w swoim rodzaju :bigok:
Java jest mocno przereklamowanym towarem :satan: - robią ładnie ale za taką cenę jak oni śpiewają, to ja mam w 3-mieście 2 auta całe obszyte lepszymi skórami i w jakości wykończenia co najmniej takiej samej jak we Włocławku :)

Stoper
20-02-2007, 13:55
tarcze z tylu chce zalozyc tylko nie wiem jak:P na przod chce zalozyc zaciski z V6 i tarcze zimermana i klocki motorcrafta. a zawiecha byla cala robiona, nowe amorki sprezynki, wachacze, stabilizatory, gumu stabilizatorow przod tyl, caly uklad kierowniczy, full service doslownie. zastanawialem sie jeszcze nad jakims fajnym ukladem wydechowychm, ale nie chce zadnego wycia tylko ma to dobrze dzialac z delikatna koncoweczka. intercooler to bede zmianial ale na lato dopiero bo wtedy bede mogl sie polozyc przy autku i pogrzebac.

no tak ale jakie czesci? Bo doprowadzenie auta do stanu uzywalnosci poprzez wymiane na czesci oryginalne to nie tuning niestety. Na standardowej zawieszce strach brac zakrety z wieksza predkoscia, polecam ktorys z zestawow amorkow Bilsteina jak juz wspominalem a co do wydechu to takze jak juz wspominalem ja planuje wyspawac go w El-tecu.

Pozdrawiam

bjo
20-02-2007, 15:13
1. konkretna turbina
2. dobre wtryskiwacze
3. dobrą pompę paliwa

tebe
20-02-2007, 16:14
tak swoja droga gdybym mial 10tys do wydania i niewiedzial co z tym zrobic to nie szukal bym recaro tylko skoczyl do "java car desing" i zrobil sobie tapicere na zamowienie, jedyna w swoim rodzaju :bigok:
Java jest mocno przereklamowanym towarem :satan: - robią ładnie ale za taką cenę jak oni śpiewają, to ja mam w 3-mieście 2 auta całe obszyte lepszymi skórami i w jakości wykończenia co najmniej takiej samej jak we Włocławku :)
... co do ceny to masz racje, chodzilo mi poprostu zeby zrobic "gdziekolwiek", a jave wstawilem zeby bylo latwiej zrozumiec o co mi chodzi :bigok:

stallone21
21-02-2007, 12:33
kurde zrobil bym mu zawiasy -35mm ale boje sie ze bedzie twardy i bedzie wszystko tluklo w tym aucie a tego bym nie chcial. a co by mozna bylo zrobic z tym silnikiem by osiagnac cos z niego wiecej??

andrzej_men
21-02-2007, 12:38
kurde zrobil bym mu zawiasy -35mm ale boje sie ze bedzie twardy i bedzie wszystko tluklo w tym aucie a tego bym nie chcial. a co by mozna bylo zrobic z tym silnikiem by osiagnac cos z niego wiecej??

Większe turbo do środka, zapytaj kolege "Exodos" (chyba tak się pisze) on kiedys miał coś takiego i z tego co wiem znów się przymierza do zamontowania :satan: :metal

bjo
21-02-2007, 14:40
kurde zrobil bym mu zawiasy -35mm ale boje sie ze bedzie twardy i bedzie wszystko tluklo w tym aucie a tego bym nie chcial. a co by mozna bylo zrobic z tym silnikiem by osiagnac cos z niego wiecej??

to co napisałem

stallone21
24-02-2007, 12:29
hej wracam do tego tematu, bo najprawdopodobniej foteliki bede mial w najblizszym czasie. czekam tylko teraz na odpowiedz i decyzje kiedy moge po nie jechac. wiec bardzo sie ciesze, narazie stwierdzilem ze beda swojemu ulubiencowi dokupywal takie detale typu... kierunki , koncoweczka, moze pakiet ST200. a o obnizeniu poczekam, zobacze jak zaloze moje 17" to wtedy jak pojerzdze to sie przekonam czy go glebic czy nie. pomalutku moje mondelko robi sie takei jak bym chcial, zostaly tylko detale i bedzie git a w tedy zapodam foty!