PDA

Zobacz pełną wersję : [Ogólne] 2 lista na kalendarzyki MKP



welshman2
25-02-2007, 19:55
Tu wpsiujemy się na drugą listę na kolejne kalendarzyki MKP!
Przypomne tylko, że zamawiam 1000 sztuk,a gość dorzuca 100 sztuk gratis. Koszt produkcji 1000 kalendarzyków to 72 złote. Narazie ja pokrywam koszty - rozliczamy się potem.Wychodi po 13 groszy za sztukę! Można łatwo podzielić przez ilośc zamawianych sztuk plus jakieś 5 zeta na wysyłkę. Dane podam na PW.

Rozmiar 80mm x 55mm Druk: 4+4 (CMYK),karton usztywniany 350g/m2 powlekanie błyszczące jednostronny lakier UV, termin realizacji do tygodnia.

Do tej pory wpisali się:
Rhapsody - 50 szt.
krzysztof_o - 50 szt.
elbox - 50 szt.
Blady - 50 szt.
robak - 50 szt.
Nofy - 50 szt.
rc23 - 100 szt.
muzzik - 50 szt.
miroo - 50 szt.
vMZe - 100 szt.
Dopisywać się!!!! Bliższe informacje TU (http://www.mondeoklubpolska.org/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=26844&postdays=0&postorder=asc&start=0)

art110377
25-02-2007, 22:05
To dla mnie też 50. :banan:

Milosz_ct
25-02-2007, 22:31
To i ja poprosze 50 szt.

EDIT: kiedy druga edycja- mi bardziej pasuja te muzzika..

basil
26-02-2007, 14:27
Biorę 200 - priorytetem bo pilne (info na PW) :satan:

welshman2
26-02-2007, 19:21
Koledzy moi drodzy - w drugiej edycji drukowany bedzie następujący projekt forumowego kolegi muzzika.
http://img160.imageshack.us/img160/7564/mondeocalendar1fl3.th.jpg (http://img160.imageshack.us/my.php?image=mondeocalendar1fl3.jpg)
Uważam, że jest suuuuper! Należą mu się ogromne brawa. Wziąłem już pod uwagę Wasze komentarze - zmieniliśmy jedno zdanie. Jeżeli będziecie mieli jakieś uwagi to walcie jak w dym!
Pozdrawiam - Oceńcie projekt sami!

art110377
26-02-2007, 19:44
Koledzy moi drodzy - w drugiej edycji drukowany bedzie następujący projekt forumowego kolegi muzzika.
http://img160.imageshack.us/img160/7564/mondeocalendar1fl3.th.jpg (http://img160.imageshack.us/my.php?image=mondeocalendar1fl3.jpg)
Uważam, że jest suuuuper! Należą mu się ogromne brawa. Wziąłem już pod uwagę Wasze komentarze - zmieniliśmy jedno zdanie. Jeżeli będziecie mieli jakieś uwagi to walcie jak w dym!
Pozdrawiam - Oceńcie projekt sami!

W takim razie chcę te nowe. :metal
A ilość jak w pierwszym poscie... 50 szt.

Marq
26-02-2007, 20:53
No ten projekt, również jest bardzo fajny, ale mi trochę tak nie pasuje to zdanie "Masz fajne Mondeo?". Może jestem przewrażliwiony i się niepotrzebnie czepiam, ale co jeśli ktoś pomyśli, że ma tylko zwykłe, standardowe zamiast "fajnego" Mondeo? Pomyśli, że go nie przyjmą. Ja bym bardziej był za opcją "Jesteś miłośnikiem Mondeo?", "... pasjonatem..." albo nawet tak bardzo zwyczajnie "Lubisz swoje Mondeo?".

Może tak. :)

welshman2
26-02-2007, 20:56
No ten projekt, również jest bardzo fajny, ale mi trochę tak nie pasuje to zdanie "Masz fajne Mondeo?". Może jestem przewrażliwiony i się niepotrzebnie czepiam, ale co jeśli ktoś pomyśli, że ma tylko zwykłe, standardowe zamiast "fajnego" Mondeo? Pomyśli, że go nie przyjmą. Ja bym bardziej był za opcją "Jesteś miłośnikiem Mondeo?", "... pasjonatem..." albo nawet tak bardzo zwyczajnie "Lubisz swoje Mondeo?".

Może tak. :)
Mamy jeszcze trochę czasu - poddawajcie swoje pomysłu powiem muzzikowo, aby potem nanióśł zmiany :metal :beer: :bigok:

art110377
26-02-2007, 21:01
"Jesteś miłośnikiem Mondeo?"
"Lubisz swoje Mondeo?".

Faktycznie. Tak lepiej. :metal

balcer
26-02-2007, 21:12
poproszę 50 szt. nowego wzoru w drugiej turze :beer:

mazurek01
26-02-2007, 21:47
A ja mam tylko takie pytanko odnośnie używania logo MKP przez nieklubowiczów,dostają od nas taki kalendarzyk i co?Niedawno rozmawiałem z kraVkiem i mówił,że zamówił kubek dla żony z napisem jej imienia i ona jako nie klubowicz nie ma prawa do posługiwania się tym logiem.Uważam,że projekcik jest super,ale niech ktoś wyprowadzi mnie z błędu.
Pozdrawiam

balcer
26-02-2007, 22:01
A ja mam tylko takie pytanko odnośnie używania logo MKP przez nieklubowiczów,dostają od nas taki kalendarzyk i co?Niedawno rozmawiałem z kraVkiem i mówił,że zamówił kubek dla żony z napisem jej imienia i ona jako nie klubowicz nie ma prawa do posługiwania się tym logiem.Uważam,że projekcik jest super,ale niech ktoś wyprowadzi mnie z błędu.
Pozdrawiam

bo czasem tak bywa, to jedyna odpowiedź...nie szukaj dziury tylko daj się rozwinąć inicjatywie globalnie a będą same sukcesy :beer:

Marq
26-02-2007, 22:04
Wziąłem 50 szt. w pierwszej turze, zatem poproszę również i w II turze. A co? :)

50 szt. zatem dla mnie poproszę. :beer:

mazurek01
26-02-2007, 22:07
bo czasem tak bywa, to jedyna odpowiedź...nie szukaj dziury tylko daj się rozwinąć inicjatywie globalnie a będą same sukcesy :beer:
Sam jestem zainteresowany 50-cioma sztukami pierwszej wersji i chciałbym, żeby wszystko było cacy :bigok:
Pozdrawiam

Marq
26-02-2007, 22:10
... Uważam,że projekcik jest super,ale niech ktoś wyprowadzi mnie z błędu.
Pozdrawiam

Bardzo proszę, może ja spróbuję. :) Bo widzisz tutaj jest taka drobna różnica, że chodzi o gadżet bezpośredni należny klubowiczowi, jak np. owa naklejka z nickiem na szybę auta czy ramki pod tablice, który mam być wyróżnikiem dla Klubowicza i o gadżet reklamowy, jak np. owe kalendarzyki mające jednocześnie rozreklamować i zachęcić osoby niezrzeszone, tyle tylko, że w pierwszym przypadku logo MKP spełnia rolę wyróżnika nazwijmy to w cudzysłowiu "dla wybranych", a w drugim przypadku spełnia rolę reklamy "dla wszystkich", a im więcej reklamę zobaczy, tym więcej może się zainteresować. Ja to widzę w ten właśnie sposób. I przypuszczam, że chyba większość z Was (nas) się ze mną zgodzi.

:beer:

Luca
26-02-2007, 22:12
"Jesteś miłośnikiem Mondeo?"
"Lubisz swoje Mondeo?".

Faktycznie. Tak lepiej. :metal

Już na samej górze mamy Klub miłośników Mondeo - byśmy robili powtórkę :satan:
Ja nadal obstaję przy mojej propozycji z innego wątka - Jesteś pasjonatem (miłośnikiem - znowu byłaby powtórka miłośnika :jezyk1: ) motoryzacji. Zarazem stanowiłoby to "otwartą furtkę" dla posiadaczy innych marek samochodów :metal
W sumie nasze Forum nie kręci się tylko i wyłącznie wokół Mondeo :)) :)) :)) :)) :))
Druga wersja tyż bardzo ładna, jeszcze tylko się pro forma zapytam

A gdzie fota Mondka w kombiaku :getsome: :getsome: :getsome: :getsome: :getsome: :getsome:

jackuno
26-02-2007, 22:18
Ja poproszę o 20 szt. II serii :metal
Będzie komplet :los:

Łukasz, skoro już wziąłeś to na swoje barki :brawo: , może zaczekam i się da wysłać oba rzuty jedną kopertą?

Marq
26-02-2007, 22:24
...Łukasz, skoro już wziąłeś to na swoje barki :brawo: , może zaczekam i się da wysłać oba rzuty jedną kopertą?

Hehe, o to samo zapytałem Łukasza paręnaście minut prędzej na priva. Zapewne się da. :) Poczekamy co odpowie. :)

Marq
26-02-2007, 22:27
... Ja nadal obstaję przy mojej propozycji z innego wątka - Jesteś pasjonatem (...) motoryzacji. Zarazem stanowiłoby to "otwartą furtkę" dla posiadaczy innych marek samochodów :metal
W sumie nasze Forum nie kręci się tylko i wyłącznie wokół Mondeo :)) :)) :)) :)) :))
Druga wersja tyż bardzo ładna...

To jest jak najbardziej racja, a warto też zainteresować nie tylko Mondeo-maniaków. :)



A gdzie fota Mondka w kombiaku :getsome: :getsome: :getsome: :getsome: :getsome: :getsome:

Hehehe, wiedziałem że nie wytrzymasz i że to tylko kwestia czasu. :beer:

Polecki
26-02-2007, 22:48
ja bym sie pisal na 100 szt
u nas duzo mondkow smiga :)

Pozdrawiam

welshman2
27-02-2007, 07:35
"Jesteś miłośnikiem Mondeo?"
"Lubisz swoje Mondeo?".

Faktycznie. Tak lepiej. :metal

Już na samej górze mamy Klub miłośników Mondeo - byśmy robili powtórkę :satan:
Ja nadal obstaję przy mojej propozycji z innego wątka - Jesteś pasjonatem (miłośnikiem - znowu byłaby powtórka miłośnika :jezyk1: ) motoryzacji. Zarazem stanowiłoby to "otwartą furtkę" dla posiadaczy innych marek samochodów :metal
W sumie nasze Forum nie kręci się tylko i wyłącznie wokół Mondeo :)) :)) :)) :)) :))
Druga wersja tyż bardzo ładna, jeszcze tylko się pro forma zapytam


Luca! Proszę z tym uderzyć do muzzika! Łukasz (mój imiennik) zajmuje się projektem do drugiej edycji. Proszę z nim rozmawiaj o wszelkich zmianach - :boshe: On się chyba wścieknie bo ci 5 minut ja mu truję głowę :terefere: Przekaż jemu swoje uwagi, następnie Łukasz poprawi i podeśle do mnie!


A teraz odopowiem na pytania Jackuna i Marqa. Jeżeli tylko zdołacie poczekać to sie da :beer:

Ja poproszę o 20 szt. II serii :metal
Będzie komplet :los:

Łukasz, skoro już wziąłeś to na swoje barki :brawo: , może zaczekam i się da wysłać oba rzuty jedną kopertą?



Hehe, o to samo zapytałem Łukasza paręnaście minut prędzej na priva. Zapewne się da. :) Poczekamy co odpowie. :)

Pozdrawiam!

welshman2
27-02-2007, 08:00
Oto finałowa lista zwycięzców. Lista jest już zamknięta na druga turę!

Rhapsody - 50 szt.
krzysztof_o - 50 szt.
elbox - 50 szt.
Blady - 50 szt.
robak - 50 szt.
Nofy - 50 szt.
rc23 - 100 szt.
muzzik - 50 szt.
miroo - 50 szt.
vMZe - 100 szt.
art110377- 50 szt.
milosz_ct - 50 szt.
basil - 200 szt.
balcer - 50 szt.
marq - 50 szt.
polecki - 100 szt
jackuno się tu wkręcił z nadplanowymi 20 szt. :satan:
Ok mamy kolejny 1000!

muzzik
27-02-2007, 09:56
"Jesteś miłośnikiem Mondeo?"
"Lubisz swoje Mondeo?".

Faktycznie. Tak lepiej. :metal

Już na samej górze mamy Klub miłośników Mondeo - byśmy robili powtórkę :satan:
Ja nadal obstaję przy mojej propozycji z innego wątka - Jesteś pasjonatem (miłośnikiem - znowu byłaby powtórka miłośnika :jezyk1: ) motoryzacji. Zarazem stanowiłoby to "otwartą furtkę" dla posiadaczy innych marek samochodów :metal
W sumie nasze Forum nie kręci się tylko i wyłącznie wokół Mondeo :)) :)) :)) :)) :))
Druga wersja tyż bardzo ładna, jeszcze tylko się pro forma zapytam

A gdzie fota Mondka w kombiaku :getsome: :getsome: :getsome: :getsome: :getsome: :getsome:

Tak na prawdę to wzorowałem się na pierwszej wersji jeżeli chodzi o teksty i hasła jakie są na projekcie. Oczywiście można zmienić ale miejcie na uwadze to, aby zbyt nie przesadzać z ilością tekstu gdyż taki kalendarzyk stanie się wogóle nie czytelny. Ja jestem zwolennikiem jak najprostszej formy (kolory, ilość tekstu, dobra jakość), która świadczy także o profesjonaliźmie naszego MKP.

A co do wersji kombi to sam jeżdżę kombi i jakoś tutaj mi nie pasowała :)

Polecki
27-02-2007, 10:24
elo czemu mnie nei ma na tej liscie ?
dopisywalem sie na 100 szt :(

Luca
27-02-2007, 11:14
"Jesteś miłośnikiem Mondeo?"
"Lubisz swoje Mondeo?".

Faktycznie. Tak lepiej. :metal

...

Ja nadal obstaję przy mojej propozycji z innego wątka - Jesteś pasjonatem (miłośnikiem - znowu byłaby powtórka miłośnika :jezyk1: ) motoryzacji. Zarazem stanowiłoby to "otwartą furtkę" dla posiadaczy innych marek samochodów :metal


Tak na prawdę to wzorowałem się na pierwszej wersji jeżeli chodzi o teksty i hasła jakie są na projekcie. Oczywiście można zmienić ale miejcie na uwadze to, aby zbyt nie przesadzać z ilością tekstu gdyż taki kalendarzyk stanie się wogóle nie czytelny. Ja jestem zwolennikiem jak najprostszej formy (kolory, ilość tekstu, dobra jakość), która świadczy także o profesjonaliźmie naszego MKP.

A co do wersji kombi to sam jeżdżę kombi i jakoś tutaj mi nie pasowała :)

Ależ ja nie chcę przesadzać z ilością tekstu - to co zaproponowałem (zmiana txtu o posiadaniu Forda Mondeo, na pasjonata motoryzacji) ma być zamiast, a nie dodatkowo :jezyk1:

Kombiak Ci nie pasował 8O 8O 8O 8O 8O 8O
:foch:

welshman2
27-02-2007, 14:22
elo czemu mnie nei ma na tej liscie ?
dopisywalem sie na 100 szt :(
Oupos - przeoczenie zaraz to naprawiam!

Polecki
01-03-2007, 01:19
spoko :)

:pub:

welshman2
01-03-2007, 07:57
Drodzy zamawiający z drugiej listy. Prosze uzbroić się w cierpliwość. wszelkie informacje na temat kalendazryków, wpłat uzyskacie w tym wątku! Jak zakończy się sprawa z peirwzą edycją to kazemy podeslę informację z wpłatą i nr konta.zatem proszę poczekać. :pad: :jezyk1: Drugą edycje zaczniemy drukować najpóźniej w przyszłym tygodniu!Pozdrawiam! :metal :beer: :bigok: :satan: :pc:

welshman2
03-03-2007, 12:58
Proszę bardzo - pierwsza edycja kalendarzyków zakończyła sie sukcesem, zatem mam nadzieję, że i druga też będzie ok. Dzisiaj wrzucam drugą wersję do druku - zmieniłem napis "Czy jeździsz Fordem Mondeo?" na "Czy jesteś pasjonatem motoryzacji?" za Waszą namową. W drugiej serii mamy już rozdysponowane 1100 sztuk. Jeżeli cała akcja kalendarzykowa zakończy się pełnym sukcesem (a myślę, że tak) to tego typu zrywy będziemy organizować cześciej - oczywiście wiecie do kogo uderzać :satan: :metal

A teraz lista i kasa
Koszt to 13 groszy za sztukę + przesyłka priorytetowa zabezpieczona 5 zł. :boshe:

Rhapsody - 50 szt. - 6,5 zł + 5 zł = 11,50 * - tu wystarczy kontakt sms-owy :satan:
krzysztof_o - 50 szt. - 6,5 zł + 5 zł = 11,50
elbox - 50 szt. - 6,5 zł + 5 zł = 11,50
Blady - 50 szt. - 6,5 zł + 5 zł = 11,50
robak - 50 szt. - 6,5 zł + 5 zł = 11,50
Nofy - 50 szt. - 6,5 zł + 5 zł = 11,50
rc23 - 100 szt. - 13 zł + 5 zł = 18
muzzik - 50 szt. - 6,5 zł + 5 zł = 11,50
miroo - 50 szt. - 6,5 zł + 5 zł = 11,50
vMZe - 100 szt. - 13 zł + 5 zł = 18
art110377- 50 szt. - 6,5 zł + 5 zł = 11,50
milosz_ct - 50 szt. - 6,5 zł + 5 zł = 11,50
basil - 200 szt. - 26 zł + 5 zł = 31
balcer - 50 szt. - 6,5 zł wysyłka opłacona
marq - 50 szt. - 6,5 zł wysyłka opłacona
polecki - 100 szt - 13 zł + 5 zł = 18

Jeżeli coś się nie zgadza to proszę pisać bezpośrednio do mnie - na maila!

Waszym zadaniem jest teraz przesłać do mnie dane do wysyłki! Imię nazwisko, nick i adres. Proszę piszcie na maila: krashen@gmail.com gdyż sami wiecie, że pojemność naszych skrzynek na PW nie jest za duża!
Pieniążki za kalendarzyki wpłacamy na MOJE konto - ja zajmuję się tym od początku do końca! Dane do wpłaty otrzymacie w mailach zwrotnych ode mnie! W tytule przelewu podawać nick i ilość sztuk!Jeżeli dobrze pójdzie - to kalendarzyki z drugiej edycji dostaniecie około 15 marca!!!!
Zatem proszę o kontakt :metal :)

Marq
03-03-2007, 18:09
Poleciało tam gdzie trzeba. :latam:

welshman2
03-03-2007, 18:22
Drodzy klubowicze - jeszcze jedna ważna sprawa - tym razem największe podziekowania należą się Łukaszowi Muzzik, gdyż druga edycje to on projektował wkładając w to mnóstwo czasu i wysiłku. Wielkie brawa!
:up: :):up: :):up: :):up: :):up: :):up: :)
Poza tym mamy propozycję na przyszłość i zwrócimy się z Łukaszem z tą sprawą do Zarządu aby były tylko te dwie wersje drukowane - tzn ja będę się tym zajmował jeżeli będzie potrzeba. Prosze nam nadac tytuły pierwszych mistrzów kalendarzykowych :) i wszytsko będzie grało :pad: :) :pad:

Mamut
03-03-2007, 18:25
dobra, obydwaj po :beer: na Zlocie :metal
Tylko jak przeżyjecie tyle :beer: ? :))

Projekt to jedna sprawa, a koordynacja całej reszty do druga.
Tu zostało to wykonane wzorcowo (prawie, żeby nie było za miło :satan: :)) )

muzzik
03-03-2007, 18:29
Juz z tymi tytulami to nie przesadzajmy :)
Mysle ze na zlocie mozemy ustalic w jakiej formie bedziemy reklamowali nasz klub i jakie techniki do tego bedziemy uzywali. Oczywiscie trzeba ustalic tez kto bedzie odpowiedzialny za caly "design" tych materialow.

Mam nadzieje, ze znajdziemy poparcie Zarzadu ;)

Marq
03-03-2007, 18:34
Juz z tymi tytulami to nie przesadzajmy :)
Mam nadzieje, ze znajdziemy poparcie Zarzadu ;)

Nie przesadzamy. :pub:
A poparcie? Myślę, że po efektach widać czy będzie poparcie czy nie. :)

ugni
03-03-2007, 20:54
Ja sie piszę na 50szztuk ale odebrać mogę na ZLOCIE-jest taka możliwość?
Jesli tak to czy teraz wpałacać kaskę czy na Zlocie??

welshman2
03-03-2007, 20:57
Ja sie piszę na 50szztuk ale odebrać mogę na ZLOCIE-jest taka możliwość?
Jesli tak to czy teraz wpałacać kaskę czy na Zlocie??
Prosze czytać - uważnie wątek :) Pieniążki koniecznie teraz. Ja towar prześlę pocztą!

welshman2
07-03-2007, 16:12
Adresy i wpłaty:

Rhapsody - 50 szt. adres, wpłata
krzysztof_o - 50 szt. wpłata,
elbox - 50 szt. adres, wpłata
Blady - 50 szt.
robak - 50 szt. adres, wpłata
Nofy - 50 szt. adres, wpłata
rc23 - 100 szt.
muzzik - 50 szt. adres, wpłata
miroo - 50 szt. adres, wpłata
vMZe - 100 szt. adres, wpłata
art110377- 50 szt.adres, wpłata
milosz_ct - 50 szt.adres, wpłata
basil - 200 szt.adres, wpłata
balcer - 50 szt.adres, wpłata
marq - 50 szt.adres, wpłata
polecki - 100 szt

Stan z dnia 09.03.2007 godz 20.04 :boshe: :boshe: :boshe:

zolwthebest
08-03-2007, 00:35
Łukasz, rób 3 listę :hmm: :)
Wziąłbym 100 szt. drugiego wzoru (muzzika). Płatność szybka, odbiór na Zlocie. :bigok: :metal :beer:

welshman2
08-03-2007, 08:48
Łukasz, rób 3 listę :hmm: :)
Wziąłbym 100 szt. drugiego wzoru (muzzika). Płatność szybka, odbiór na Zlocie. :bigok: :metal :beer:
pwoli, powoli - pomyslimy i o tym :metal Do zlotu pewnie dałbym rade :)

robak
09-03-2007, 22:13
[b]

Stan z dnia 09.03.1007 godz 20.04 :boshe: :boshe: :boshe:

Uuu to mamy teraz 1007 rok??? :panna: :panna: :)) :))

Blady
10-03-2007, 00:58
Kurcze dopiero teraz poczte sprawdziłem...zapomniałem :wall: :wall: jootro wysyłam. sam sobie daje :red: ...Pozdrawiam i jeszcze raz przepraszam

szwagier
10-03-2007, 06:47
Z chęcią też "łyknę" 50szt. Dwóch "niezrzeszonych" kandydatów już mam. Z jednym pracuje, drugi parkuje pod moim oknem. A pozostali też się znajdą :)) :)) :))

Ps. Jako "świeżynka" w klubie witam Wszystkich

welshman2
10-03-2007, 08:06
Okej od powiadam w kolejności chronologicznej na Wasze posty!




Stan z dnia 09.03.1007 godz 20.04 :boshe: :boshe: :boshe:

Uuu to mamy teraz 1007 rok??? :panna: :panna: :)) :))
No dowcipny robak, no :satan: Już zmieniłem :beer:


Kurcze dopiero teraz poczte sprawdziłem...zapomniałem :wall: :wall: jootro wysyłam. sam sobie daje :red: ...Pozdrawiam i jeszcze raz przepraszam

No, Blady :satan: Najwazniejsze, żebyś zdążył mi adres podesłac - to jak odbiore kalendarze to szybciutko wyślę. Adres, Adres, Adres dawaj na maila!Prawdopodobnie w sobotę wyślę ale nie gwarantuje bo jestem w kiepskim stanie :wall:


Z chęcią też "łyknę" 50szt. Dwóch "niezrzeszonych" kandydatów już mam. Z jednym pracuje, drugi parkuje pod moim oknem. A pozostali też się znajdą :)) :)) :))

Ps. Jako "świeżynka" w klubie witam Wszystkich

No szwagier - musisz narazie wstrzymać się z tym zamówieniem - lista jest już zamknięta - jak będzie 3 lista to napewno się dowiesz :madrala: :) :) :)

szwagier
10-03-2007, 08:10
No trudno. Za "gapowe" się płaci. Ale kto wie może 3 edycja będzie jeszcze lepsza? Z tym że poprzeczka ustawiona wysoko :)) :)) :))

welshman2
10-03-2007, 14:00
Ok! Dzisiaj odebrałem drugą partię kalendarzyków i natychmiast wysłałem - naturalnie priorytetami. Dojdą w poniedziałek, wtorek lub środa. Po otrzymaniu przesyłki prosze o potwierdzenie odbioru w tym wątku (http://mondeoklubpolska.org/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&p=326600#326600)
Wysłałem do następujących osób:
elbox - 50 szt.
Blady - 50 szt.
robak - 50 szt.
Nofy - 50 szt.
muzzik - 50 szt.
miroo - 50 szt.
vMZe - 100 szt.
art110377- 50 szt.
milosz_ct - 50 szt.
basil - 200 szt.
balcer - 50 szt. + 50 szt.
marq - 50 szt. + 50 szt.

Rhapsody - 50 szt. - odbiór osobisty

rc23 - brak wpłaty, brak adresu
krzysztof_o - brak adresu - dokąd mam wysłać???? wpłata jest
polecki - brak wpłaty, brak adresu

Wszelkie uwagi wskazane, a w/w wymienione osoby proszę o adresy lub kontkat na maila. Pozdrawiam :) :beer: :beer: :beer:

adasn
11-03-2007, 21:22
Witam
Czy można jeszcze zamówić 100 szt ??? Chętnie zakupie :fan: :fan: :fan: