PDA

Zobacz pełną wersję : [MkIII] Naprawa/demontaz Radia CD 6000



MariuszG
07-03-2007, 12:50
Witam Wszystkich.
Mam problem z CD w radiu-nie dziala. Jak wymontowac to ustrojstwo z konsoli i gdzie naprawic. Po wlozeniu plyty komunikat: BAD CD. Porobowalem wrzucic plytke czyszczaca, efekt ten sam.
Druga sprawa to gdzie naprawic w Trojmiescie, ewentualnie w Warszawie.
Z gory Dziekuje za pomoc. :\
wall:

MariuszG
07-03-2007, 12:59
:wall:

Zapomnialem dodac model po liftingu 2003/04.

Pozdr

ugni
07-03-2007, 19:11
z reguły radia forda sa nie naprawialne.Ale to tyczyło sie tych przed liftingiem.Tych nowszych pewnie też nie da się naprawić :wall: :joint:

TomaszGod
07-03-2007, 22:40
Jeśli chodzi o wyjęcie radyjka to nie problem. W każdym średnio zaawansowanym car audio mają wyjmaki 20 sekund roboty. Jeśli zaś chodzi o naprawę to nie wiem czy warto... Koszt naprawy to pewnie kilka stówek a na allegro widziałem radyjko za 350 PLN-ów.
Ale jeśli człowiek się uprze to na Wolumenie jest co najmniej jeden punkt który podejme to trudne wyzwanie.

Pozdrawiam

MariuszG
08-03-2007, 08:59
OK, czyli do wyjecia radia nie musze odkrecac boczkow konsoli.
Podobnie jak w MkII, do wyjecia radia wystarcza druty ???

BS
08-03-2007, 09:03
OK, czyli do wyjecia radia nie musze odkrecac boczkow konsoli.
Podobnie jak w MkII, do wyjecia radia wystarcza druty ???

sprawdź czy masz 4 dziurki na bokach frontowego panelu radia ... jak masz to do wyjęcia wystarczy stary wieszak druciany z pralni chemicznej :satan:

krzys-68
08-03-2007, 09:33
Witam Wszystkich.
Mam problem z CD w radiu-nie dziala. Jak wymontowac to ustrojstwo z konsoli i gdzie naprawic. Po wlozeniu plyty komunikat: BAD CD. Porobowalem wrzucic plytke czyszczaca, efekt ten sam.
Druga sprawa to gdzie naprawic w Trojmiescie, ewentualnie w Warszawie.
Z gory Dziekuje za pomoc. :\
wall:ten model jest produkcji Sony :satan:
a wyjac wyjmiesz majac specjalne PIN-y do demontażu,są one plaskie :skromny:

einstain1
08-03-2007, 20:54
Witam Wszystkich.
Mam problem z CD w radiu-nie dziala. Jak wymontowac to ustrojstwo z konsoli i gdzie naprawic. Po wlozeniu plyty komunikat: BAD CD. Porobowalem wrzucic plytke czyszczaca, efekt ten sam.
Druga sprawa to gdzie naprawic w Trojmiescie, ewentualnie w Warszawie.
Z gory Dziekuje za pomoc. :\
wall:
Przed oddaniem do naprawy wyczyśc samemu ręcznie oczko lasera oraz paki gumowe w CD- może coś pomoże
:helm:

FALCON27
09-03-2007, 00:04
W radiach po liftingu masz 4 waskie szczeliny. "Wyjmaki" do tych radii to takie jak do Nawigacji VW/Audi. Na allegro pelno tego.
Pierwsze to przeczysc laser wacikiem nasaczonym spiritusem. Jezeli nie pomoze to szkoda zachodu. Wymiana lasera droga.
Jak bedziesz chcial nowe radio (z Mondka 2005) z kodem to napisz na priv. Lezy takie u mnie. :)

jacekolo
10-03-2007, 00:57
Z tego co widziałem to tazior ma za pare groszy orginalne radyjka więc nie ma co sie bawić z naprawą tylko zkupić nowe bo ja za naprawe radyjka z cd Panasonica zapłaciłem 170 złociszy. :wall:

MariuszG
12-03-2007, 10:55
Dzieki Panowie za info. Mr Falcon jak mozesz podac priva w sprawie radia ???
:pub: