PDA

Zobacz pełną wersję : [MkI] Boss audio- co o tym sądzicie?



QBA_NS
08-03-2007, 19:35
Właśnie napotkałem takie coś: http://www.audiosklep.pl/boss-audio-m-17.html
Mam takie pytanie- czy ktoś kiedyś miał styczność ze sprzętem tej firmy? Wygląda całkiem porządnie, a cena super. Głównie chodzi mi o radyjka. Chcę zmienić za jakiś czas mojego mediona (na podzespołach badziewnego sony), który był gratis do auta na jakieś fajne radyjko. Myślałem o Alpine, Clarion, lub Pioneer, ale znalazłem tego bossa i mnie zaintrygował. Czyżby jakiś badziew, czy dobra firma. Bo jeśli to podróba bosse, to podziękuję.

tebe
08-03-2007, 22:50
nigdy nie mialem stycznosci z ta firma ale z tego co widze to np. model Boss Audio BV 3550 jest "podrobka" alpine z wygladu oczywiscie ,Boss Audio Systems RDS 4700 CD to podrobka jvc chameleona, i moim zdaniem nie swiadczy to dobrze o firmie... ja bym wybral jednak cos innego

zbigniew
09-03-2007, 01:42
ciężka sprawa ocenić te radyjka, ale wyglądają zachęcająco, opisy też niezłe, no i cena atrakcyjna, ale jak to się ma w praktyce 8O

chuck
09-03-2007, 10:24
Wygląda to tak,że w aucie demo bossa jako jednostka centralna gra prawdziwy alpina czytaj boss nie daje rady :)
Pozdrawiam

money
14-03-2007, 20:01
Daruj sobie jakieś nieznane i podszywające się pod inne markowe firmy. Poszukaj czegoś z Bose, Alpiny czy innych :fan:

cirrus95
14-03-2007, 21:38
Daj sobie spokuj z ta chińszczyzna. To jest badziew w stylu twojego mediona i innych podobnych marek(do badziewnego sony mu daleko).