PDA

Zobacz pełną wersję : TTI 770



Damiano
10-03-2007, 23:21
hej, znalazlem na forum kilka postow na temat TTI 770 wiekszosc pewnie ma je zamontowane po lewej stronie. Moze koledzy, ktory maja takie rozwiazanie pochwala sie i rzuca jakies fotki? jakies opinie co do montazu itd. :pad: w tygodniu bede zakladal ale nie chce nic :ass: i uniknac niepotrzebnych wiercen,pilowan itp :)
Dzieki wielkie :beer:

marcin_s18
10-03-2007, 23:59
a proszę Cię bardzo :

http://img185.imageshack.us/img185/859/dsc00118wc0.th.jpg (http://img185.imageshack.us/my.php?image=dsc00118wc0.jpg)

Jedyne co musialem wyciąć to z tyłu prostokątną dziurę, żeby antena weszla i kable. Poza Tym radio trzyma się na jedne śrubie z boku. Nic nie skacze, nie odrywa sie, nie odlamuje, odległośc do pokręteł na wyciągniecie ręki.

Damiano
11-03-2007, 00:12
Dzieki wielkie. :beer: jakbys mogl to napisz mi jescze gdzie przymocowales uchwyt.

welshman2
11-03-2007, 09:10
A ja mam tak:
http://welshman2.w.interia.pl/art1%20(16).jpg
Duże mam radio :) dlatego wolałem wykorzystać wolny slot :)
Kolega Rhapsody też ma radio w tym miejscu a ma Unidena 510 :satan:

marcin_s18
11-03-2007, 10:58
Dzieki wielkie. :beer: jakbys mogl to napisz mi jescze gdzie przymocowales uchwyt.

proszę bardzo:

http://img237.imageshack.us/img237/9402/dsc00117ts4.th.jpg (http://img237.imageshack.us/my.php?image=dsc00117ts4.jpg)

Grucha z uchwytem jest w miejscu na check-panel/półeczce. Na gruchę jest założony standartowy uchwyt dołączony do zestawu, tylko odwrócony o 180 stopni. Przewód przełożony przez kierownicę. Trzyma sie prawidłowo i wogóle wszystko fajnie działa :palacz:

Damiano
11-03-2007, 11:26
Dzieki wielkie :metal marcin zrobiles uchwyt z prawej strony bo z lewej jest nie wygodnie?chcialem gruche zrobic po lewej stronie tylko czy to zda egzamin :niewiem:

marcin_s18
11-03-2007, 11:45
Dzieki wielkie :metal marcin zrobiles uchwyt z prawej strony bo z lewej jest nie wygodnie?chcialem gruche zrobic po lewej stronie tylko czy to zda egzamin :niewiem:

Zrobiłem po prawej stronie, bo jestem praworęczny i tak mi wygodniej. Poza tym miałem wolne miejsce, kabel się nigdzie nie plącze i fajnie wygląda.

Damiano
11-03-2007, 11:52
W tygodniu zakladam wiec mam chwilke na zastanowienie :) Dzieki za pomoc kolego. Duze :beer:

Zdunek
13-04-2007, 12:50
Jedyne co musialem wyciąć to z tyłu prostokątną dziurę, żeby antena weszla i kable. Poza Tym radio trzyma się na jedne śrubie z boku. Nic nie skacze, nie odrywa sie, nie odlamuje, odległośc do pokręteł na wyciągniecie ręki.


Troche odkopie ten wątek :)

A nie myślałeś może nad tym, żeby troche wyciąć tył tej półki i radyjko schować bardziej w głąb?? Jak by to zdało egzamin bo właśnie się nad tym zastanawiam. :niewiem:
Troche boje się u mnie na dzielnicy zostawić radyjko w tak widocznym miejscu bo zbyt długo może tam nie posiedzieć. :ass:
I tak przy okazji to do jakiego bezpiecznika je podłączyłeś??

marcin_s18
13-04-2007, 14:07
Jedyne co musialem wyciąć to z tyłu prostokątną dziurę, żeby antena weszla i kable. Poza Tym radio trzyma się na jedne śrubie z boku. Nic nie skacze, nie odrywa sie, nie odlamuje, odległośc do pokręteł na wyciągniecie ręki.


Troche odkopie ten wątek :)

A nie myślałeś może nad tym, żeby troche wyciąć tył tej półki i radyjko schować bardziej w głąb?? Jak by to zdało egzamin bo właśnie się nad tym zastanawiam. :niewiem:
Troche boje się u mnie na dzielnicy zostawić radyjko w tak widocznym miejscu bo zbyt długo może tam nie posiedzieć. :ass:
I tak przy okazji to do jakiego bezpiecznika je podłączyłeś??

no można by wyciąc jeszcze więcej i wsunąc radyjko. W tym momencie trzeba sie przyjżeć żeby je zobaczyć, ale można je głebiej schować :)

Do jakiego bezpiecznika jest podłączone to nie wiem, ojciec podłączał, bo ja prądów w aucie nie rozumiem :jezyk1: :))

Zdunek
14-04-2007, 00:25
no można by wyciąc jeszcze więcej i wsunąc radyjko. W tym momencie trzeba sie przyjżeć żeby je zobaczyć, ale można je głebiej schować

Do jakiego bezpiecznika jest podłączone to nie wiem, ojciec podłączał, bo ja prądów w aucie nie rozumiem


Dzięki za info. Może jakoś w przyszłym tygodniu się tym pobawie :)

Damiano
14-04-2007, 21:55
Ja juz tez mam zamontowane TTI770. tez myslalem nad wycieciem i schowaniem glebiej. ale dalem sobie spokuj. Zalezy jak je zamontujesz. jezeli dobrze i konkretnie to nikt ci jego nie wyciagnie. tak bynajmniej jest u mnie :) zalezy tez jaka masz antene. Czy z oryg. wtykiem czy kupowanym osobno. oryginalny jest troszke dluzszy, i jak zmienisz antenke z nowym wtykiem okaze sie ze mogles je ciut dalej schowac. u mnie tak bylo i :ass: kibel. moglo dalej wejsc ale dalem sobie juz spokuj.jest jak jest :metal ja mam lekko przyciemnione szyby wiec tak za bardzo sie nie rzuca w oczy. narazie mam pod zapalniczke. ale jak bede robil prad na stale to...tez pod zapalniczke :)) pozdro

Tauros
06-05-2007, 17:29
Dobrze ze znalazlem ten watek...Bo sie decydowalem, ktore CB nabyc :) Wybor padnie prawdopodobnie wlasnie na tti 770 :metal Bo sie miesci w tej wnece :bigok:

balcer
16-05-2007, 21:51
mampo lewej stronie fotka jutro :beer:

chyba najlepsze rozwiązanie :terefere:

balcer
16-05-2007, 21:56
Dobrze ze znalazlem ten watek...Bo sie decydowalem, ktore CB nabyc :) Wybor padnie prawdopodobnie wlasnie na tti 770 :metal Bo sie miesci w tej wnece :bigok:
dobry wygór 770-tka, mam antenę na relingu, starą Alan 9+ i smiga mi pięknie na kilkanaście km :niewiem: :bajer:

Polecki
16-05-2007, 23:00
ja mam w tym miejscu 880 :)
fotki pozniej wzuce

Pozdrawiam

krzys-68
17-05-2007, 09:43
U mnie 880 zamontowana została przy pomocy kieszeni normalizujacej wymiar na 1 DIN w panel srodkowy :satan:

norbi333
17-05-2007, 10:07
U mnie 880 zamontowana została przy pomocy kieszeni normalizujacej wymiar na 1 DIN w panel srodkowy
A masz zdjęcie jak to wygląda?

Tauros
17-05-2007, 11:12
mampo lewej stronie fotka jutro Beer

chyba najlepsze rozwiązanie terefere
Czekam :bigok:

ja mam w tym miejscu 880 Smile
fotki pozniej wzuce
OK


Cytat:
U mnie 880 zamontowana została przy pomocy kieszeni normalizujacej wymiar na 1 DIN w panel srodkowy

A masz zdjęcie jak to wygląda?
Krzys, wklejaj fote :metal

balcer
26-05-2007, 17:25
mampo lewej stronie fotka jutro Beer

chyba najlepsze rozwiązanie terefere
Czekam :bigok:


już chyba nie ma potrzeby bo Marcin zamieścił :pa:

ale ja trochę tam wyciąłem dno tej kieszeni i radyjko mi wchodzi głęboko i ciasno więc nie ma potrzeby go mocować i wyjmuję go jak siedzę w mieście, zeby się nie przydało jakiemuś.. :wall:

Zdunek
27-05-2007, 00:12
[quote]mampo lewej stronie fotka jutro Beer



już chyba nie ma potrzeby bo Marcin zamieścił :pa:

ale ja trochę tam wyciąłem dno tej kieszeni i radyjko mi wchodzi głęboko i ciasno więc nie ma potrzeby go mocować i wyjmuję go jak siedzę w mieście, zeby się nie przydało jakiemuś.. :wall:

Ale jakoś je tam przymocowałeś czy po prostu sobie leży??

Bo bez żadnego umocowania to chyba troche lata w tej półce??

balcer
27-05-2007, 03:11
[quote]mampo lewej stronie fotka jutro Beer



już chyba nie ma potrzeby bo Marcin zamieścił :pa:

ale ja trochę tam wyciąłem dno tej kieszeni i radyjko mi wchodzi głęboko i ciasno więc nie ma potrzeby go mocować i wyjmuję go jak siedzę w mieście, zeby się nie przydało jakiemuś.. :wall:

Ale jakoś je tam przymocowałeś czy po prostu sobie leży??

Bo bez żadnego umocowania to chyba troche lata w tej półce??

jak wytniesz tak żeby weszło do końca nic nie będzie latać, przynajmniej u mnie nie lata :terefere:

jutro będą fotki
:madrala: