PDA

Zobacz pełną wersję : CB w podłokietniku w MkIII



arrturro
13-03-2007, 09:44
Witam

Czy ktoś może montował Unidena 520 albo TTi770 w schowku w podłokietniku w MkIII? Czy te CB się tam bez problemu mieszczą? Czy da się tam podciągnąć zasilanie i antenę bez wiercenia dziur w plastiku? Może ktoś ma jakieś zdjęcia.... będę wdzięczny... :) :)

Pozdrawiam :metal

krzys-68
13-03-2007, 17:11
zmiescic sie zmiesci jednak:
1..nie ma mozliwosci nie wiercenia dziur na przewody
2.jesli radio bedzie wlaczone i "gruszka na zewnatrz" podłokietnik musi byc otwarty.Mozna by sie pobawic i zalozyc gniazdo gruszki w konsoli i podlaczac z zewnatrz tylko jednak pozostaje sprawa głosnika;glosnik zewnetrzny do zamontowania lub bardzo głosno rozkrecony vol. musi byc :satan:

MietasM
13-03-2007, 17:42
Raczej się nie zmieści. Ja montowałem Prezydenta Harry'ego (chyba taki sam rozmiar jak Uniden) w głębszym niż w mkIII podłokietniku S-maxa. Ledwie się mieści i to pod warunkiem wywiercenia dziury w dnie schowka na podłączenie anteny. Samo radyjko jest małe, ale jak doliczyć wtyk od gruszki od frontu i wtyk od anteny z tyłu, to miejsca jest za mało. Nie wiem jak z TTI770 :niewiem:

Wiercenie dziur w samym wkładzie schowka powinno wystarczyć do wyprowadzenia gruszki przedłużaczem gdzieś w stronę konsoli i do wprowadzenia anteny.

No i co do głośnika, to zgadzam się z Krzyśkiem - trzeba zewnętrzny. Ja po próbach zdemontowałem wszystko i będę dość mocno dziurawił schowek, żeby kabelki się pomieściły.