PDA

Zobacz pełną wersję : pytanie o kabel



B4n4n
15-03-2007, 16:09
witam mam antenke lemm niestety nei ma na koncu anteny wtyczki by przykrecic kabel jest to na zasadzie lutowania
moje pytanie jest tego typu

jesli w antenie sa 2 kabelki jeden w srodku (w bialej otoczce) drogi na zewnatrz (pod czarna izolacja) ktory to masz ??? bo nie wiem czy dobrze podlaczylem ?? i jesli podlaczylem odwrotnie to jakie beda objawy tego ???

einstain1
15-03-2007, 18:49
witam mam antenke lemm niestety nei ma na koncu anteny wtyczki by przykrecic kabel jest to na zasadzie lutowania
moje pytanie jest tego typu

jesli w antenie sa 2 kabelki jeden w srodku (w bialej otoczce) drogi na zewnatrz (pod czarna izolacja) ktory to masz ??? bo nie wiem czy dobrze podlaczylem ?? i jesli podlaczylem odwrotnie to jakie beda objawy tego ???

Do masztu podłanczasz ten z białej otoczki .Przy odwrotnym podłączeniu może byc słabszy sygnał i będziesz zbierac wszelkie zakłucenia. :bigok:

welshman2
15-03-2007, 21:03
Te włókna z otoczki to masa, natomiast ten w białej lub przeźroczystej otoczce w środku to plus - lub sygnał jak kto woli :metal :)

einstain1
15-03-2007, 21:26
Te włókna z otoczki to masa, natomiast ten w białej lub przeźroczystej otoczce w środku to plus - lub sygnał jak kto woli :metal :)
A co ja napisałem
:bigok:

B4n4n
17-03-2007, 23:42
ok dzieki ju zzrobione
punkcik polecial :D

picasso
30-03-2007, 12:11
Może tylko dodam dla potomnych...
Jeśli podłączymy przewód odwrotnie, a antena jest na uchwycie, bądź w inny sposób podłączona do masy samochodu, to w momencie włączenia nadawania poleci końcóweczka mocy.
Pozdr.
Paweł