PDA

Zobacz pełną wersję : [MkII] Uchwyty klapek lusterek w oslonach przeciwslonecznych



LaBobas
14-06-2005, 19:40
Jak w temacie..dodam tylko ze sie urwaly!!!!Najpierw po mojej stronie.Teraz patrzylem jak to wyglada po stronie pasazera i poruszalem z 5 razy i sie uwalilo...ja pierdziele.Mogli kurde zakleic skoro to takie delikatne to bym nie ruszal :( Czy da sie rozllaczyc te oslony i wyjac co by pokombinowac z uchwytami?.Moze ju ktos przerabial ten temat?Help me

dorian
14-06-2005, 22:34
Mam ten sam problem i jeszcze nie mam pomysłu. Dołączam się do prośby o pomoc.

Graluu
14-06-2005, 22:37
no to nie jesteście sami - ja mam te problem po stronie pasażera, po stronie kierowcy na szczęście się trzyma

krzys-68
14-06-2005, 22:37
Jak w temacie..dodam tylko ze sie urwaly!!!!Najpierw po mojej stronie.Teraz patrzylem jak to wyglada po stronie pasazera i poruszalem z 5 razy i sie uwalilo...ja pierdziele.Mogli kurde zakleic skoro to takie delikatne to bym nie ruszal :( Czy da sie rozllaczyc te oslony i wyjac co by pokombinowac z uchwytami?.Moze ju ktos przerabial ten temat?Help meA urwały sie po stronie kulowego zaczepu czu wyrwały sie plastikowe uchwyty prz lusterku wstecznym?

Graluu
14-06-2005, 22:47
u mnie wyrwała się klapka przy zawiasikach :(

dorian
14-06-2005, 23:09
U mnie taki mały dzyndzel od klapki (wchodzący w otworek w klapce)

LaBobas
14-06-2005, 23:27
U mnie wyrwalo sie to co u kolegow czyli te plastikowe dzyndzle ktore trzymaja klapke od lusterka.Gdybym mogl kabelki od tej zaslony przeciw slonecznej rozlaczyc to wzialbym do domku i pokombinowal.