PDA

Zobacz pełną wersję : Antena ML-145 - jakiego producenta?



szczerba
16-03-2007, 15:43
Już niedługo będę miał "zestaw klubowy" (jak się nie ma klubowego autka :satan: , to chociaż klubowy zestaw CB sobie sprawię).
Do Unidena 520XL chcę kupić antenę ML-145 i okazuje isę, że ten model produkują różne firmy: Midland, President, Sirio, Alan,
Poradźcie proszę kogo wybrać przy założeniu, że stosunek ceny do jakości będzie korzystny (dla mojego portfela i jakości nadawania).
Na czyich produktach jeździcie (wiem, że trochę Unidenów z ML-145 jest w MKP), jekie są Wasze doświadczenia z tymi antenami?

Pozdrawiam,

Marq
16-03-2007, 19:04
Mój ML-145 jest Midlanda. Nie mam może zbyt dużego stażu, bo zaledwie parę miesięcy, ale nie mogę narzekać na tą antenę. Jak dla mnie rewelacja. Na trasie zasięg ma lekko ponad 20 km. W mieście o połowę mniej ale jak na mój gust to chyba nie są złe wartości. Acha, i w moim przypadku antena jest na magnesie.

pilocik
16-03-2007, 19:57
... ten model produkują różne firmy: Midland, President, Sirio, Alan,
Pozdrawiam,

Midland i ALAN to jest dokładnie to samo czyli zostaje nam do wyboru już tylko trzech producentów :)

Według jakości to :
1: PRESIDENT
2&3 Midland i SIRIO - nie ma między nimi praktycznie żadnej różnicy.

Cenowo niestety PRESIDENT przebija pozostałe.

Wybrać musisz sam - moim zdaniem - do normalnej jazdy głównie na nasłuchu nie trzeba górnej półki i wystarczy Ci ta tańsza.

norbi333
16-03-2007, 20:31
U mnie Midland ,i całkiem dobrze się sprawuje,nie narzekam

welshman2
17-03-2007, 08:29
Bogdan! Jak już ma być ML-145 to ponoć najlepsza jest Alana-Midlanda :metal Wykonanie, zyski i współpraca z CB jest ok! :metal :)

krzys-68
17-03-2007, 09:28
cenowo (od najtanszych): Midland,Sirio,President
jakosciowo-porównywalne :satan:

ugni
17-03-2007, 11:31
Ja mam Unidena i antenke Midlanda sprawują sie bardzo dobrze.Bedąc w sklepie midland był tanszy o 20zł od Sirio ,a sprzedawca zdecydownie polecił midlanda-wiec kupiłem za 135zł i jestem zadowolony.

szczerba
21-03-2007, 18:32
Dziękuję wszystkim za odpowiedzi!
Sprzęt już skompletowałem - wybrałem Sirio.


Do usłyszenia!!!

welshman2
21-03-2007, 18:35
Dziękuję wszystkim za odpowiedzi!
Sprzęt już skompletowałem - wybrałem Sirio.


Do usłyszenia!!!
Miłego uzytkowania Bogdan! Do uzłyszenia w piątek przed zlotem. Przejmuje Was w Lesznie :) :satan: :pad:

krzys-68
21-03-2007, 18:49
Dziękuję wszystkim za odpowiedzi!
Sprzęt już skompletowałem - wybrałem Sirio.


Do usłyszenia!!!Powitac wsród "mobilków".
Nie zrazac sie "brukową łaciną w eterze" i odpowiadac :car:

szczerba
21-03-2007, 19:00
Nie zrazac sie "brukową łaciną w eterze" i odpowiadac :car:

Przejazd z serwisu do domu zajął mi 40 minut i w tym czasie usłyszałem więcej "mięcha" niż w normalnym życiu przez rok :wall:
Jeden pacan co drugie/trzecie słowo przywoływał "kobietę lekkich obyczajów" :ass:

Brodziu
22-03-2007, 19:55
Nie zrazac sie "brukową łaciną w eterze" i odpowiadac :car:

Przejazd z serwisu do domu zajął mi 40 minut i w tym czasie usłyszałem więcej "mięcha" niż w normalnym życiu przez rok :wall:
Jeden pacan co drugie/trzecie słowo przywoływał "kobietę lekkich obyczajów" :ass:

No niestety "miecho" lata, a nie daj Bóg jak się dwoch pokłóci to uszy puchną :getsome: Ja się już przyzwyczaiłem, mój młody też się niestety "edukuje" :wall: bo nie zawsze uda mi się wyciszyć... i później pyta: a co to znaczy to i tamto... i muszę się gimnastykować 8O

Szerokości , bajo :)

Brodziu
22-03-2007, 19:55
Nie zrazac sie "brukową łaciną w eterze" i odpowiadac :car:

Przejazd z serwisu do domu zajął mi 40 minut i w tym czasie usłyszałem więcej "mięcha" niż w normalnym życiu przez rok :wall:
Jeden pacan co drugie/trzecie słowo przywoływał "kobietę lekkich obyczajów" :ass:

No niestety "miecho" lata, a nie daj Bóg jak się dwoch pokłóci to uszy puchną :getsome: Ja się już przyzwyczaiłem, mój młody też się niestety "edukuje" :wall: bo nie zawsze uda mi się wyciszyć... i później pyta: a co to znaczy to i tamto... i muszę się gimnastykować 8O

Szerokości , bajo :)

krzys-68
22-03-2007, 19:58
Nie zrazac sie "brukową łaciną w eterze" i odpowiadac :car:

Przejazd z serwisu do domu zajął mi 40 minut i w tym czasie usłyszałem więcej "mięcha" niż w normalnym życiu przez rok :wall:
Jeden pacan co drugie/trzecie słowo przywoływał "kobietę lekkich obyczajów" :ass:na trasie coraz wiecej normalnych ludzi jest,zwracaja uwagę "zeby czesciej chlebkiem lub marchewką przegryzac,nie samym mieskiem".Niestety taką mamy kulture wsród uzytkowników i pozostaje nam walczyc z tym,nie przechodzic obojetnie :pad: