PDA

Zobacz pełną wersję : Antena



Mlynek
27-02-2005, 17:32
Witam wszystkich!!
Mam pytanie a zarazem prośbę!!!! Poszukuje anteny do swojego Forda dokładnie chodzi mi o samego bata co sie przykręca do podstawy przymocowanej na dachu samochodu!!! Kiedyś go miałem dopóki komuś się nie spodobł :zly: . Pytałem w sklepie o cene takiej rzeczy więc mi powiedzieli że moge kupić za 100zł. razem z ta pdstawą i kablem co mi nie jest potrzebne zaś na szrotach takich drobiazgów nie mają :(
pozdrowionka :banan:

daro5555
27-02-2005, 17:35
sprawdz jaki jest gwint i kup podobna w supermakecie albo innym sklepie koles kupil w Tesco troche wykrzywil i sciaga jak orginal wyglada rowniez jak orginal za male pieniadze :beer:

mburz
27-02-2005, 17:42
Witam wszystkich!!
Mam pytanie a zarazem prośbę!!!! Poszukuje anteny do swojego Forda dokładnie chodzi mi o samego bata co sie przykręca do podstawy przymocowanej na dachu samochodu!!! Kiedyś go miałem dopóki komuś się nie spodobł :zly: . Pytałem w sklepie o cene takiej rzeczy więc mi powiedzieli że moge kupić za 100zł. razem z ta pdstawą i kablem co mi nie jest potrzebne zaś na szrotach takich drobiazgów nie mają :(
pozdrowionka :banan:

ul. Widzewska 14 tel. 676-72-81 statnio widziałem wkręcaną antenkę za siakieś 30 zł

Mlynek
27-02-2005, 17:47
Dzięki panowie skorzystam z obu rad!!!
dzięki za zainteresowanie!!!!!
pozdrowionka

altoot
27-02-2005, 18:21
chodzi mi o samego bata co sie przykręca do podstawy przymocowanej na dachu samochodu!!! Kiedyś go miałem dopóki komuś się nie spodobł. Pytałem w sklepie o cene takiej rzeczy więc mi powiedzieli że moge kupić za 100zł. razem z ta pdstawą i kablem co mi nie jest potrzebne zaś na szrotach takich drobiazgów nie mają :(


Jak chcesz moge sie dowiedziec czy maja taką antene do mondeo - moize kupisz oryginalna uzywke w dobrej cenie...

Miroo
28-02-2005, 00:10
witaj Mlynek widze ze jeszcze nie znalazles antenki do swojego kombiaka.Cieszace ze Cie tu widze.Nowa antenke widzialem w realu we wloclawku , miala 2 srubki-duzy i maly gwint.Tylko kolor srebrny.

adi
01-03-2005, 23:06
Ty to masz dobrze bo ja nie moge w ni h.. ja swojej odkręcić i w związku z tym zawsze mam problem na myjni bo musze pilnować, żeby w odpowiednim momęcie podnieść szczotkę co bo mi tej antenki z dachem nie zabrało :))

krzys-68
01-03-2005, 23:38
Ty to masz dobrze bo ja nie moge w ni h.. ja swojej odkręcić i w związku z tym zawsze mam problem na myjni bo musze pilnować, żeby w odpowiednim momęcie podnieść szczotkę co bo mi tej antenki z dachem nie zabrało :))Ale tez nie musisz sie bać,że zmieni własciciela :) To pozytywny aspekt sprawy.

altoot
02-03-2005, 00:56
Ty to masz dobrze bo ja nie moge w ni h.. ja swojej odkręcić i w związku z tym zawsze mam problem na myjni bo musze pilnować, żeby w odpowiednim momęcie podnieść szczotkę co bo mi tej antenki z dachem nie zabrało :))

kombinerkami sprobuj... tylko z umiarem, zeby nie zniszczyc...

marecki
10-03-2005, 19:06
Ja slyszalem ze anteny (ich gwinty) w mondeo lubia sobie pordzewiec. Chyba taka przypadlosc. Przy kupnie polcam troszke smaru na gwint.

Tomex
11-03-2005, 11:40
Tak, tak robię i jakoś pomaga. Czasem po myciu na myjni trzeba zapodawać trochę nowego smaru i po kłopocie.