PDA

Zobacz pełną wersję : V6 a LPG w Wawie - prośba



elkos
16-06-2005, 11:13
Wiem , że było sporo na ten temat i dzięki wam wyrobiłem sobie opinie na temat instalacji LPG do mojego V6. Mam jednak wielką prośbę :pad: do posiadaczy V6 z LPG z Warszawy lub okolic - podajcie namiary na godne zaufania warsztaty, które są w stanie dobrze wykonać gazowanie V6. Szukałem trochę i jakoś nikt mnie do siebie nie przekonał, więc pomyślałem, że doswiadczenia innych to dobra rekomendacja . Nie chcałbym, jak niektórzy forumowicze :( , szukać fachowca, który poprawi po partaczach :getsome: :wall: .

Dzięki i pzdr. all.

Truszek
16-06-2005, 13:43
Wiem , że było sporo na ten temat i dzięki wam wyrobiłem sobie opinie na temat instalacji LPG do mojego V6. Mam jednak wielką prośbę :pad: do posiadaczy V6 z LPG z Warszawy lub okolic - podajcie namiary na godne zaufania warsztaty, które są w stanie dobrze wykonać gazowanie V6. Szukałem trochę i jakoś nikt mnie do siebie nie przekonał, więc pomyślałem, że doswiadczenia innych to dobra rekomendacja . Nie chcałbym, jak niektórzy forumowicze :( , szukać fachowca, który poprawi po partaczach :getsome: :wall: .

Dzięki i pzdr. all.

Podjedź na Okęcie - Al.Krakowska przy pętli tramwajowej obok OBI. Ulica Maciejki. Ja tam ostatnio poprawiałem moją instalkę BRC Sequent. To jest autoryzowana stacja BRC "Czakram".

Pozdróffka

robocord
16-06-2005, 21:20
Automat czy manual?

badseed
16-06-2005, 21:26
Automat czy manual?

a co ma piernik do wiatraka...??

gosc chce adres gazownika a nie speca od skrzyni :)

robocord
16-06-2005, 22:03
Automat czy manual?

a co ma piernik do wiatraka...??

gosc chce adres gazownika a nie speca od skrzyni :)

Pytam się kolegi alkos,

A znaczenie ma takie iż jeżeli automat to gość zakładający instalacje (oprócz faktu że pomarudzi na skąpość miejsca pod maską) musi mieć również doświadczenie w tych sprawach w automatach. Swego czasu był nawet o tym post. Komputer i soft skrzyni biegów potrafi pożreć się z tym od silnika i od gazu (wiadomo że jedno z drugim ma wiele wspólnego) a skutkiem tego może być np okresowa sygnalizacja uszkodzenia skrzynii, szarpanie, itp...

Poza tym ważna jest również generacja gazu jaka interesuje koplegę.

pozdrawiam

badseed
16-06-2005, 23:19
Automat czy manual?

a co ma piernik do wiatraka...??

gosc chce adres gazownika a nie speca od skrzyni :)

Pytam się kolegi alkos,

A znaczenie ma takie iż jeżeli automat to gość zakładający instalacje (oprócz faktu że pomarudzi na skąpość miejsca pod maską) musi mieć również doświadczenie w tych sprawach w automatach. Swego czasu był nawet o tym post. Komputer i soft skrzyni biegów potrafi pożreć się z tym od silnika i od gazu (wiadomo że jedno z drugim ma wiele wspólnego) a skutkiem tego może być np okresowa sygnalizacja uszkodzenia skrzynii, szarpanie, itp...

Poza tym ważna jest również generacja gazu jaka interesuje koplegę.

pozdrawiam

z tego co pamietam to doszlismy do wniosku w "tym poscie" ze nie ma sie nijak fakt ze to automat!!!
przerabialem temat i zapewniam ze nic sie nie bedzie "gryzc" nie ma takiej opcji...a gazownikow sie nie sluchaj z reguly klamia a pozniej sie im do tego trudno przyznac... :))

elkos
17-06-2005, 10:18
Skrzynia manualna i raczej skłaniama sie ku instalacji sekwencyjnej. II generacje miałem w poprzednim samochodzie i mimo dużej dbałolsci o swiece, kabelki itd. przy stylu jazdy mojej lubej (niestety czasem musiałem :getsome: i pewnie bedę musiał :getsome: oddać jej kierownicę - bo człowiek nie kaktus i czasem musi :beer: ) strzelało jak z armaty i to całkiem często.[/list]

elkos
17-06-2005, 10:29
A tak swoja drogą to ciekawe, że jazda na "półsprzęgle" :zly: , za niskie obroty (np: 3bieg i 30km/h no może 40km/h) bardzo prowokowały samochodzik do strzałów. A po każdym z nich :klotnia:
:) .No bo: "co za dziadostwo ja musze prowadzić, kup jakiś normalny samochód". I tak stałem się posiadaczem MDO. :) :) :)

Truszek
17-06-2005, 12:01
A tak swoja drogą to ciekawe, że jazda na "półsprzęgle" :zly: , za niskie obroty (np: 3bieg i 30km/h no może 40km/h) bardzo prowokowały samochodzik do strzałów. A po każdym z nich :klotnia:
:) .No bo: "co za dziadostwo ja musze prowadzić, kup jakiś normalny samochód". I tak stałem się posiadaczem MDO. :) :) :)

Właśnie dla tego od razu zdecydowałem się na sekwencję i poza tym, że zamontowali ją żeźnicy :zly: a nie gazownicy (zjebane było wszytko) to jak już ją doprowadziłem do kultury jest miodzio :) .

badseed
17-06-2005, 18:59
A tak swoja drogą to ciekawe, że jazda na "półsprzęgle" :zly: , za niskie obroty (np: 3bieg i 30km/h no może 40km/h) bardzo prowokowały samochodzik do strzałów. A po każdym z nich :klotnia:
:) .No bo: "co za dziadostwo ja musze prowadzić, kup jakiś normalny samochód". I tak stałem się posiadaczem MDO. :) :) :)

Właśnie dla tego od razu zdecydowałem się na sekwencję i poza tym, że zamontowali ją żeźnicy :zly: a nie gazownicy (zjebane było wszytko) to jak już ją doprowadziłem do kultury jest miodzio :) .

Ja dalej sie bede upieral przy II gen. :)
mam, mialem i jest OK. Pol roku i ANI JEDNEGO strzalu!!!(odpukac :)) ) :metal
Wiec nie zawsze to co drogie jest najlepsze....

Dzekis
17-06-2005, 22:31
mogę polecić warsztat na Codziennej 50 (Zacisze) - zakład Bigasa (autoryzowany), i ceny niczego sobie. Jest tam koleś, który zna się na fordach. Robiłem tam swoją instalkę i nie narzekam. Znają się na rzeczy, a jak coś spieprzą to od ręki poprawiają (wymieniają). A mam 2 lata gwarancji.

elkos
17-06-2005, 23:24
do babseed
(sorry, ale nie mam pojęcia jak cytować - chdzi mi o te wycię wypowiedzi na białym tle)
A jaką masz instalkę II gen - tak z ciekawości.

BJSusel
18-06-2005, 20:32
Ja też mam II gen.
Elektronika Autronik al700, Reduktor BRC SUPER(do 240KM), Zbiornik w kole 60l(wchodzi 50l LPG) i emulator wtrysków Autronik.

white
23-06-2005, 01:33
Mam pytanie BJSusel .Jak sie sprawuje instalacja i gdzie zakładaeś?

white
23-06-2005, 01:50
Było tu wiele juz opisywane o gazie.JAKI założyć do swojego.przebieg 173tyś???Dzieki z góry.