PDA

Zobacz pełną wersję : [MkIII] Panel od radia Ford 6006E



arrturro
27-03-2007, 11:24
Witam Szanowne Grono !

Niestety, zgubiłem panel do radia Ford 6006E. Zadzwoniłem do ASO i dowiedziałem się, że kawałek :ass: plastiku o wielkości długopisu kosztuje 427 PLN!!

Ludzie!!! To już chyba przesada!!! :guns: :bud: :wall:

Patrzyłem na allegro.. posucha, nie ma takich paneli.

W związku z tym pytanie czy ktoś może ma taki panel, nie uzywa --> chętnie odkupię za rozsądne pieniądze...

Może jakiś "polski rzemieslnik" produkuje podróby takiego panela?

Plizzz, pomóźcie... nie wydam przecież czterech stów na taką bździnę a bez radia ciężko jeździć

Pozdrawiam :)

BS
27-03-2007, 11:32
kup uszkodzone albo jakiekolwiek najtańsze radio forda i wyrwij z niego panel ... mam dziwne wrażenie że one we wszystkich radiach takie same były...

arrturro
27-03-2007, 11:44
kup uszkodzone albo jakiekolwiek najtańsze radio forda i wyrwij z niego panel ... mam dziwne wrażenie że one we wszystkich radiach takie same były...

Hej

No właśnie w tym modelu 6006E jest ten panel zupełnie inny niż w reszcie modeli. Tu jest taki cieniutki kawałek plastiku, bez żadnych przycisków...

BS
27-03-2007, 11:47
kup uszkodzone albo jakiekolwiek najtańsze radio forda i wyrwij z niego panel ... mam dziwne wrażenie że one we wszystkich radiach takie same były...

Hej

No właśnie w tym modelu 6006E jest ten panel zupełnie inny niż w reszcie modeli. Tu jest taki cieniutki kawałek plastiku, bez żadnych przycisków...

no to lipa ... w razie biedy mam zapasowe radyjko 6000 cd -tylko nie wiem czy do Ciebie będzie pasować bo nie bardzo kojarzę jak to jest w MKIII

Fun
27-03-2007, 18:29
jezeli to to cudo :) http://search.ebay.co.uk/search/search.dll?cgiurl=http%3A%2F%2Fcgi.ebay.co.uk%2Fws %2F&fkr=1&from=R8&satitle=ford+6006+panel&category0=
Koszt tego bedzie pewnie kolo 20-30 funtow razem z przesylka, co daje max 150 zeta.
Moge to ci wylicytowac i przywiezc do kraju.
Bede w Polsce zaraz po swietach..wyjezdzam z UK 10-ego kwietnia i bede najpierw w trojmiescie, a potem w weekend w okolicach Bydgoszczy, dokladnie Chojnice, Tuchola, Swiecie, ...moge to jakiemus klubowiczowi przekazac, jak nikt sie nie zjawi, to moge to ci wyslac poczta za kilka zlotych...jakby co to pisz...

pozdr.

Fun