PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z mocą cd...



Bzyku
02-04-2007, 10:51
Witam.Za waszymi poradami podłaczyłem mondka do kompa,no i... nie wykazało zadnych bledów.Wydech tez nie jest zapchany.Wymieniłem swiece i przewodyWN.Wyczyszczona przepływka.Przyznam ze troche mnie skrobneło,ale co sie nie zrobi dla mondiego :) Niestety nic to nie dało, wiec co moze byc przyczyna takiego mulenia.Czy moze to byc związane z niedziałającym wzkażnikiem temp?

rocco26
02-04-2007, 13:38
ile straciles za diagnoze na kompie?pare dni temu napisalem ze mozna se dioda sprawdzic bledy w naszych rocznikach za friko

Paolo
02-04-2007, 14:29
Jak juz sprawdziłeś wszystko to mogą przyczyna mogą być chyba już tylko:

1. Kompresja - pierścienie lub głowica (głowica wypalone gniazda zaworów)
2. Źle ustawiony rozrząd - za poźny
3. Zapchany filtr paliwa (brak dostatecznego ciśnienia na listwie wtryskiwaczy)

Pozatym jak masz wszystko sprawne to sprawdź najpierw filt, rozrząd a jak to nie pomoże to dopiero udaj sie na pomiar kompresji. :car:

Bzyku
03-04-2007, 10:35
ile straciles za diagnoze na kompie?pare dni temu napisalem ze mozna se dioda sprawdzic bledy w naszych rocznikach za friko
Kosztowało mnie to 50 euro + kable i swiece jakies 80 eurasów.A co do tych diod to nie mam pojęcia jak to zrobić i gdzie kupić w irl potrzebne do tego czesci

Bzyku
03-04-2007, 10:41
Jak juz sprawdziłeś wszystko to mogą przyczyna mogą być chyba już tylko:

1. Kompresja - pierścienie lub głowica (głowica wypalone gniazda zaworów)
2. Źle ustawiony rozrząd - za poźny
3. Zapchany filtr paliwa (brak dostatecznego ciśnienia na listwie wtryskiwaczy)

Pozatym jak masz wszystko sprawne to sprawdź najpierw filt, rozrząd a jak to nie pomoże to dopiero udaj sie na pomiar kompresji. :car:
Kompresja?Byc moze ale ma przejechne dopiero lub az 110000 mil. A co do rorządu to juz znacznie powazniejsza sprawa i mysle ze naprawa przewyzszy koszt samochodu.Niestety takie sa w Irlandii realia.Filtr sprawdze przy najbliższej okazji.Dzieki :pub: