PDA

Zobacz pełną wersję : Rada



jey-p
03-04-2007, 22:24
Panowie chcialbym kupic jakies radyjko z tym ze mialo byc one podlanczane do zapalniczki doradzcie co kupic ;] :) :) :bigok:

norbi333
03-04-2007, 22:33
Panowie chcialbym kupic jakies radyjko z tym ze mialo byc one podlanczane do zapalniczki doradzcie co kupic ;] :) :) :bigok:

Każde może mieć podłączenie do zapaliniczki jak sobie zrobisz wtyk. :)

Ja używam TTI880 i magnesówka midlanda 145.nie narzekam na ten zestaw .w pełni mnie zadawala ,chociaż nie sprawdzałem zasiegu :bigok:

krzys-68
04-04-2007, 10:53
Dokładnie tak jak wyzej opisane,kazde mozna zasilic w ten sposób.Dobór radia generalnie zależy od własciciela a na jego decyzje ma wplyw kilka uwarunkowań:
$$$
wizulane wrazenia
porady osób majacych juz wczesniej sprzet CB
opinie w serwisach internetowych o CB
wazne zeby dobra antene zamontowac,na tym elemencie sie nie oszczedza :banan:

olekkelo
04-04-2007, 12:24
jesli cie nie interesuje wygląd a działanie to kup unidena 520 lub 510( aż 3 lub 4 pokrętła) i małe gabaryty --- nie bedziesz załował
i antene 1 m minimum proponuje coś z sirio lub president,
jeszcze tylko pytanie jakie masz oczekiwania od zestawu CB zasieg?? wygląd?? cena??

Polecki
05-04-2007, 22:10
tak jak wszyscy pisza glownie kasa :)
iel chcesz wydac, i jakie masz oczekiwania ?

zibii
07-04-2007, 21:40
Witaj nie radze brać radia cobry 19dx bo to tanie... ja posiadam presidenta johnyII i antene alaske i jestem zadowolony na trasie zasięg ponad 20km

raulo
09-04-2007, 14:06
Zawsze i wszędzie o ile jest to możliwe należy podłączać radio CB bezpośrednio pod akumulator.
Dlatego, że szczególnie przy mocniejszych radiach są duże spadki napięcia w instalacji oraz dlatego, że wadliwa lub ze słabych komponentów wykonana instalacja w samochodzie może nieźle zakłócać radio.