PDA

Zobacz pełną wersję : [MkII] pytanko o montaż głosników



adamo
04-04-2007, 21:24
witam chce zamontowac głosniki w tylniej klapie bagażnika w kombi co o tym sądzicie będzie ładnie grało.pozdrawiam adam

kuba976
04-04-2007, 21:57
ja miałem w sierrce takie głośniki w klapie kiepsko słychać i jakosc słaba ja nie był z nich zadowolony

adamo
04-04-2007, 21:59
ale jakie miałes bo poradzili mi żeby wstawic jaka na tube szkoda mi miwjsca

kuba976
04-04-2007, 22:04
ja miałem blauktunkt 50w jakies nie pamiętam
lepiej wstaw tube moji koledzy mają i jest spoko

zbigniew
05-04-2007, 12:11
w drzwiach gra, to i w klapie zagra, tylko musiałbyś porządnie wygłuszyć ją od środka i zewnątrz od strony bagażnika, przydałoby się też wygłuszyć boczki

Xander
05-04-2007, 13:43
Uwierz mi ja duzo praktykowałem miałem tuby skrzynie basowo-akustyczne wstawiełem głośniki w tylną pułke i radze Ci wsaw głośniki w orginalne miejsca tylko nie załuj pieniędzy i zobaczysz efekt najlepszy i nic nie paskudzi auta ,a jak chcesz BAS to tylko subwoofer wchodzi w gre tuba NIE.

adamo
05-04-2007, 19:17
dzięki za pomoc bądz tu mondry :)) szkoda mi miejsca na tube często mam zapchany bagażnik pozdrawiam adam

chuck
05-04-2007, 21:14
dzięki za pomoc bądz tu mondry szkoda mi miejsca na tube często mam zapchany bagażnik pozdrawiam adam
To trzeba wstawić jakieś sprawne maleństwo np 20 cm w zamkniętej skrzynce;testowałem CerwinVegę z dużą amplitudą wychylenia i było całkiem sympatycznie a nie zajmowała dużo miejsca , a wzmacek można zapiąć np w bocznym schowku bagażnika i skrzynkę mieć z szybkim portemby móć sprawnie odpinać
Pozdrawiam

norti
06-04-2007, 15:37
dzięki za pomoc bądz tu mondry szkoda mi miejsca na tube często mam zapchany bagażnik pozdrawiam adam
To trzeba wstawić jakieś sprawne maleństwo np 20 cm w zamkniętej skrzynce;testowałem CerwinVegę z dużą amplitudą wychylenia i było całkiem sympatycznie a nie zajmowała dużo miejsca , a wzmacek można zapiąć np w bocznym schowku bagażnika i skrzynkę mieć z szybkim portemby móć sprawnie odpinać
Pozdrawiam

Z małych subów polecam IT MDS 08, tylko trzeba idealnie zrobić skrzynię do niego BR, a efekt świetny.

robertoz
06-04-2007, 21:13
A ja kiedyś miałem w ścierce w tylnej klapie dwie elipsy soniaka pod wzmakiem i każdy kto posłuchał pytał gdzie mam suba.Naprawdę waliło ostro,bez dudnienia.Ale teraz mam megaskrzynię :metal