PDA

Zobacz pełną wersję : UWAGA - Ptasie odchody



tom_tr
06-04-2007, 10:09
Po wyjechaniu z myjki zauwałyłem że mam takie jakieś plamy na lakierze - i tu komentaż gościa z myjni że to ptasie odchody i nie da się z tym nic zrobić.

Pomóżcie Wy pewnie macie podobne problemy - przecież to graj pełen ptactwa :latam: :latam: i wiary :pop: :pop:

kolego! ja więcej nie będę edytował ani Twoich wykropkowań ani postów ... pozdrawiam BS

jdiabel
06-04-2007, 10:13
Normalka u mnie mam tak załatwione jedne drzwi i maskę :wall:

Paolo
06-04-2007, 10:14
No niestety ptasie :latam: odchodziki lubią wypalać lakier delikatnie mówiąc jest sposób na to trzeba użyc pasty TEMPO (ścierno-polerująca) oczywiście na czysty lakier i plamy znikają :bud: a potem tylko patrzeć i :beer:

bary
06-04-2007, 10:52
Ptasie odchody zawsze niszczyły nasze autka.
Najlepsza u nas jest pasta Tempo (tylko delikatnie)
i na to jakis wosk.
Powodzenia.

rufus_k
06-04-2007, 11:01
Lepiej chyba zapobiegać niż później się martwić co zrobić z uszkodzeniami na lakierze. Mi dość często jakiś srak naptaka na auto, często odchody te są na aucie nawet 2 tygodnie i nie mam żadnych plam. Wystarczy co te 2,5 - 3 miesiące nawoskować auto.

basil
06-04-2007, 11:37
Blee, to gdzie one się stołowały że takie szkody robią ? :satan:
Chyba trzeba przestać z tym dokarmianiem ptaków :)
A tak poważnie to też mnie czeka polerka i najpierw pastą tempo zostanie to zrobione. Nie wiem tylko czy ręcznie czy polerką zasilaną pneumatycznie.
Może jutro ładna pogoda będzie to się wyglancuje mondka

Exodos
06-04-2007, 11:53
Pasta Tempo poradzi sobie z tym wyśmienicie, ja swojego maluszka wypolerowałem tą pastą i wszystkie plamy zeszły, a do tego ładnie się lakier teraz prezentuje na kaszlaku, już nie wygląda tak jak na fotce poniżej.

krzys-68
06-04-2007, 12:25
Po wyjechaniu z myjki zauwałyłem że mam takie jakieś plamy na lakierze - i tu komentaż gościa z myjni że to ptasie odchody i nie da się z tym nic zrobić.

Pomóżcie Wy pewnie macie podobne problemy - przecież to graj pełen ptactwa :latam: :latam: i wiary :pop: :pop:

kolego! ja więcej nie będę edytował ani Twoich wykropkowań ani postów ... pozdrawiam BS Ptasie odchody to wapno w czystej postaci wiec lakier ulegnie uszkodzeniu przy dłuzszym obcowaniu.Nalezy to szybko zmywac ZAWSZE i WSZĘDZIE.
jesli jednak dojdzie do uszkodzenia powierzchni to próbowac pasta polerską lekkoscierną usunac :wall: