PDA

Zobacz pełną wersję : [MkIII] Róznica w budowie zderzaka z i bez spryskiwaczy refl



Zawika
12-04-2007, 10:32
Pytanie jak w temacie. Czy zderzak przedni bez otworów na spryskiwacze , będzie pasował do samochodu posiadającego spryskiwacze? Czy w takim z otworami ą jakieś prowadnice spryskiwaczy, zatrzaski itp, których nie ma ten bez otworów.
Mogę kupić zderzak pod kolor samochodu bez otworów ,a ja potrzebuję z otworami na pryski. Niestety córcia przy parkowaniu "pęknęła" nieco zderzak w Mondim :wall:

krzys-68
12-04-2007, 20:29
pasowac bedzie,tym bardziej jak wtryskiwacze zdemontujesz :satan: ,wyciac dziurę jest trudno a zrobic to idelanie jak fabryczne-nierealne :pad:

berater
12-04-2007, 23:25
Pytanie jak w temacie. Czy zderzak przedni bez otworów na spryskiwacze , będzie pasował do samochodu posiadającego spryskiwacze? Czy w takim z otworami ą jakieś prowadnice spryskiwaczy, zatrzaski itp, których nie ma ten bez otworów.
Mogę kupić zderzak pod kolor samochodu bez otworów ,a ja potrzebuję z otworami na pryski. Niestety córcia przy parkowaniu "pęknęła" nieco zderzak w Mondim :wall:Gdyby wynikiem wymiany zderzaka była rezygnacja ze spryskiwaczy zgłaszam chęć zakupu. Ew. info na PW.

Andrzej10
12-04-2007, 23:43
Pytanie jak w temacie. Czy zderzak przedni bez otworów na spryskiwacze , będzie pasował do samochodu posiadającego spryskiwacze? Czy w takim z otworami ą jakieś prowadnice spryskiwaczy, zatrzaski itp, których nie ma ten bez otworów.
Mogę kupić zderzak pod kolor samochodu bez otworów ,a ja potrzebuję z otworami na pryski. Niestety córcia przy parkowaniu "pęknęła" nieco zderzak w Mondim :wall:

Lepiej pęknąć niż tak jak ja rozwalić zderzak, lampę zgiąć uchwyt do cholowania, zagiąć delikatnie maskę i błotnik. Ale poldek gożej wyglądał. Skoda tylko Mondiego, źle w święta wyglądał.

Zawika
12-04-2007, 23:44
pasowac bedzie,tym bardziej jak wtryskiwacze zdemontujesz :satan: ,wyciac dziurę jest trudno a zrobic to idelanie jak fabryczne-nierealne :pad:
Widzisz ja mam już ten zderzak i od zewnętrznej strony, są nawet zaznaczone miejsca do wycięcia pod pryski. Wyciąć to, to żaden problem(zresztą napiszę), bo materiał jest b. miękki i cienki(zderzak).

Gdyby wynikiem wymiany zderzaka była rezygnacja ze spryskiwaczy zgłaszam chęć zakupu. Ew. info na PW.
:los: ksenonki bez prysków ? :terefere:

krzys-68
13-04-2007, 09:31
wiec walcz,od razu tylko przymierz czy zaslepki zakryja wyciecia :satan: