PDA

Zobacz pełną wersję : [MkI] Zapytanie odnosnie odtwarzacza dvd...



cwany
15-04-2007, 03:39
panowie mam pytanie a mianowicie chcialbym urzadzic sobie male kino w moim mondku , z tym ze mam radyjko alpine 9850Ri ktore nie odtwarza DVD:((z braku kasy musialem kupic te na mp3 only) no i kwestia dotyczy tego na jakiej zasadzie dziala zwykly samochodowy odtwarzacz dvd (dla przykladu np taki http://www.allegro.pl/item181766750_sklep_boschmann_dvd_mp3_divx_vcd_usb _sd_mmc_tetra_.html ), czy moge go podlaczyc do jednostki glownej tak zeby dzwiek smigal przez nia , i czy moge podpiac bezposrednio do tego odtwarzacza monitor?Poniewaz nie mam pojecia na jakiej zasadzie to dziala prosze o wasza rade, pozdrawiam

wrt
15-04-2007, 09:02
Żeby dźwięk leciał z alpinki to musisz w niej mieć WEJŚCIE audio czyli aux, jeżeli ona to ma to bez problemu dźwięki z niej popłyną - (ale to bedzie stereo więc żadne tam "kino samochodowe") no a monitor podpinasz do wyjścia wideo w buszmenie. Jeśli się mylę to Koledzy poprawcie mnie. powodzenia

pawelos
15-04-2007, 09:57
Napisz jaki masz model Alpine bo jak pisze wrt musisz miec w nim wejscie audio aby moc sie pod niego wpiac.

wrt
15-04-2007, 13:40
Alpine 9850Ri nie ma jednak takiego wejścia więc chyba nie da rady, chyba żeby jakiś magik dorobił takie wejście o ile się da(?)

chuck
15-04-2007, 19:00
Zawsze można poszukać odtwarzacza z modulatorem FM :)

remik07
16-04-2007, 16:24
mam u siebie dokładnie taką właśnie konfigurację jak Ty planujesz i śmiga no problemo. Jako jednostka główna mam model Alpine CDA-9847R i posiada ono wejście sygnałowe - to dlaczego Ty miałbyś go nie mieć (kupujesz tylko przejściówkę za kilkanaście zeta i wpinasz w miejsce przeznaczone na sygnał od AI-net i uaktywniasz wejście sygnałowe AUX/AUXILIARY).
pozdr
p.s. zaplanuj sobie dokładnie miejsce montażu odtwarzacza, pamiętając ,że ma on rozmiar mniejszy od 1din.