PDA

Zobacz pełną wersję : [MkII] Dwa pytania o reduktory



lyssy
06-05-2007, 17:31
Witajcie,

Pierwszy problem jest taki: mam sekwencję KME z reduktorem Silver (chyba - w każdym razie jest srebrny :)) ). Podczas jazd testowych wyszło na jaw, że pod dużym obciążeniem ciśnienie na listwie siada z "nominalngo" 1.1 bar do 0.7-0.6 bara :wall: I teraz zagwozdka - czemu? Reduktor nie wydaje, wada tegoż, rurka za cienka czy ki :satan: ?

A drugi problem to nie problem, ale zapytam przy okazji: jaki polecicie reduktor do miksera i silnika 2.0 115KM z przepływką klapkową (Vectra A :satan:)?

Paolo
06-05-2007, 18:28
Ano jest silver i srebny w rzeczywistości :) :satan: mam takiego samego też mi spada ciśnienie przy duzych obciążeniach tak do 0,8 :)) . Lyssy jak będzie jakis spocik w Zeppelinie to przytargam laptopa i interfejsa to sobie popodpinamy nasze instaleczki :hehe: :hehe:

lyssy
06-05-2007, 19:15
No kurde ale to lipton jest :satan:
To niby nie problem, bo mieszanka jest prawidłowa (bogata) nawet przy 6000 rpm, pedale w podłodze i czasach wtrysku gazu pod 20ms, ale zastanawiam się jak to właściwie działa - bo jak się przeanalizuje "logi" z kompa LPG, to wychodzi na to, że on w ogóle (albo prawie w ogóle) nie koryguje czasu wtrysku od zmian ciśnienia 8O

A najlepsze robi się jak czasy wtrysku LPG zaczynają się nakładać - ciśnienie spada do 0.3 bara i wózek nie jedzie :))

Paolo
06-05-2007, 19:28
Może razem cos poradzimy a teraz śmigam potestowac nowy program konfiguracyjny do STAGA zobaczmy co nowego dodali a widziałem kilka nowych fajnych zabaweczek :satan: :satan: