PDA

Zobacz pełną wersję : Ratunku - Głupota !!!!!



davidtheone
06-05-2007, 17:56
Witam.

Od dłuższego czasu męczyło mnie to że mam klikla zmatowień na lakierze mojego mondzia no i kupilem paste scierną tempo żeby trochę je zapastować i [edit by rc23]tak go wypolerowałem że jak tydzien później wyjechałem z myjni to mało sie nie rozpłakałem. na lakierze sa widoczne zmatowienia od polerowania w ksztalcie kół (zgodnie z techniką polerowania). co mam teraz zrobic żeby usunąc te zmatowinia i żeby lakier wrócił do normy!!!! Nie chce juz tego [edit by rc23]tempo bo tylko szkodzi albo ja tarłem za mocno.

Nie chce tez nakładać wosk bo każdej wizycie w myjni recznie. zawsze na myjni biore program z woskiem a teraz po tym wosku to szok 8O .
Prosze o pomoc i porade co zrobic z tym faktem.

PS głupota nie zna granic, a dobrymi chceciami to cale piekło jest wybrukowane :(

Andrzej10
06-05-2007, 18:03
Jedź do jakiegoś lakiernika żeby on to spolerował swoimi metodami. Pozdrawiam

vectra
06-05-2007, 18:10
Tempo sie nie nadaje niestety, to b. mocno ścierna pasta i trzeba z nią uważać. Jeśli nie masz troche orientacji w tym temacie to podjedz do lakiernika niech Ci to przepoleruje. Jeśli jednak koniecznie chcesz sam to proponuje pastę farecla G6 lub G3 ale jest nieco bardziej ścierna i też musisz uważać. Ja bym użył polerki i na niewielkich obrotach pasta G6, następnie politura i po problemie... O ile przetarć tą Tempo nie zrobiłeś.

Jakub
06-05-2007, 20:31
Jedź do lakiernika, tym razem zostaw to fachowcom.

pleban
06-05-2007, 21:33
I przede wszystkim kolego podaruj sobie myjnie mechaniczne!!!
Przecież myjnia ręczna kosztuje tyle samo może nie wiele drożej a nie zniszczą ci lakierku
Pozdrawiam :getsome: