PDA

Zobacz pełną wersję : [MkI] Czy będą pasowały????



lewyy86
10-05-2007, 17:25
mam pytanie czy takie głośniki zmieszczą się w przednie drzwi mondka chodzi mi o te miejsca fabryczne i czy wogule takie polecacie?? A tak wogule to jakiej wielkości głośniki mieszczą się w te fabryczne miejsca tzn przednie drzwi i tylne bo niechciałbym półki niszczyć chyba wystarczą te 4 głośniki w każdych drzwiach po 1 aha i jak zdjąć te osłony na głośniki aby ich nie połamać??

oto link
http://moto.allegro.pl/item191251123_alpine_sxe_1350s_komponent_zestaw_sk lep_gw_f_vat.html

radeq
10-05-2007, 17:39
toc to 13-tki sa
normalnie jest rozmiar 5x7 cala, po zastosowani dystansow spokojnie wchodza okragle 165mm i takich szukaj. dystanse dorobisz sam, albo kupisz za niewielkie pieniadze... to tak w skrocie, poprzegladaj troszke forum, znajdziesz duzo info na temat glosnikow przednich. pozdrawiam

CzarekJ
10-05-2007, 17:53
jak zdjąć te osłony na głośniki aby ich nie połamać??

Zdejmuj całą nakładkę drzwi..to kilka wkręcików naokoło- tylko te zaślepki chyba sa klejone bo jak u siebie zdejmowałem...kilka sie połamało :)) oczywiście zacznij od nakładki klameczki i ew.korbki jeżeli jest

Tyberiusz
10-05-2007, 18:42
jak zdjąć te osłony na głośniki aby ich nie połamać??

Zdejmuj całą nakładkę drzwi..to kilka wkręcików naokoło- tylko te zaślepki chyba sa klejone bo jak u siebie zdejmowałem...kilka sie połamało :)) oczywiście zacznij od nakładki klameczki i ew.korbki jeżeli jest
a no fakt trzyma to duzo srub, nie zapomnij od klamki wew i tego do ciagniecia ( :panna: :)) ) do zamykania drzwi, srubki sa po zdjeciu tego plastiku. On jest na taki jakby zatrzask, wlasciwie na 3. Sruby sa tez po bokach boczku i dwie na dole.

A o glosnikach to tak jak radeq Ci napisal, w dziale CarAudio i Tuning jest cala masa watkow poswieconych doborowi glosnikow.

:bigok: