PDA

Zobacz pełną wersję : [MkII] wymiana tapicerki



markol
12-05-2007, 18:24
W moim autku poprzednio jeździł jakis niechluj i niedbał o tapicerkę. Na brudy jest chemia ale na dziury po :joint: :red: niewiele mozna pordzic.
Mam fotele z wysokimi trzymaniami bocznymi i przy wsiadaniu też sie wytarło troche.
Postanowiłem podjąć sie wymiany obszycia.
Moje pytanie z tym związane to - Jak sie zabrać do rozbierania foteli?
Widziałem gdzieś tu na forum taki temat z fotkami ale nie mogę go teaz odszukać. Jeden z kolegów wymieniał chyba sam na welurek

Exodos
12-05-2007, 18:36
Ja się podepne bo też mam dziury po cygaretach i tez by mi się przydało jak ściągnąć obicie, znajomy tapicer to coś poradzi, ale musze mu zanieść obicie.

fuel111
12-05-2007, 20:16
Truszek sam zdejmował i wymieniał tapicerkę, nie wspomnę o Altoocie.

art110377
12-05-2007, 22:09
A jakie kolory tapicerek macie?

markol
16-05-2007, 11:52
Witam ponownie

fuel111 czy ci koledzy których wspomniełeś mieli swoje tematy tu na forum z tą wymianą tapicerki??
Oglądałem już materiały, jest ich tyle, że ciezko sie zdecydować. Boje się czy sobie z tym poradze sam a są to pewne koszty.

Ponawiam prośbę o pomoc w odszukaniu tematów z wymiana tapicerki :pad: wiem, że gdzieś jeden taki widziałem (chyba)

altoot
16-05-2007, 12:36
czy ci koledzy których wspomniełeś mieli swoje tematy tu na forum z tą wymianą tapicerki??

Ja nie :palacz:
Truszkowskip ma natomiast artykuł na ten temat w bazie :up: (http://www.mondeoklubpolska.org/modules.php?name=News&file=article&sid=58)