PDA

Zobacz pełną wersję : [MkI] Przedni zderzak



sothis
15-05-2007, 20:00
Witam!
Mam dość ciekawy, a może banalny problem. Urwałem zderzak przedni i pytanie gdzie w okolicach Wawy mogę albo go skleić albo kupić jakąś używkę. Oryginalnie mam taka fajną nakładkę na niego, ale już drugi raz urwałem całość i chyba trzeba będzie z niej zrezygnować:( Pomóżcie.
Mieszkam obecnie w Wawie lecz nie znam się na tutejszych mechaniorach i tanich częściach:) o ile tu może być coś taniego:)
P. S. Jakbym znalazł użykę w kolorze srebnym to rewelacja;)
POZDRAWIAM Mondkomaniaków!

Rafaello
15-05-2007, 20:45
Witam!
Mam dość ciekawy, a może banalny problem. Urwałem zderzak przedni i pytanie gdzie w okolicach Wawy mogę albo go skleić albo kupić jakąś używkę. Oryginalnie mam taka fajną nakładkę na niego, ale już drugi raz urwałem całość i chyba trzeba będzie z niej zrezygnować:( Pomóżcie.
Mieszkam obecnie w Wawie lecz nie znam się na tutejszych mechaniorach i tanich częściach:) o ile tu może być coś taniego:)
P. S. Jakbym znalazł użykę w kolorze srebnym to rewelacja;)
POZDRAWIAM Mondkomaniaków!

witaj :) urwałeś?? czyli jak?? popękał czy wyrwałeś z mocowania (z pianki)?

jesli z pianki to łatwo naprawić

bary
15-05-2007, 21:14
Zderzak mozna pospawać.
Trzeba popytac mechaniorów.
Moze koledzy z Wawy zaraz coś napiszą, pokierują.

krzys-68
15-05-2007, 21:22
Witam!
Mam dość ciekawy, a może banalny problem. Urwałem zderzak przedni i pytanie gdzie w okolicach Wawy mogę albo go skleić albo kupić jakąś używkę. Oryginalnie mam taka fajną nakładkę na niego, ale już drugi raz urwałem całość i chyba trzeba będzie z niej zrezygnować:( Pomóżcie.
Mieszkam obecnie w Wawie lecz nie znam się na tutejszych mechaniorach i tanich częściach:) o ile tu może być coś taniego:)
P. S. Jakbym znalazł użykę w kolorze srebnym to rewelacja;)
POZDRAWIAM Mondkomaniaków!Jedź w czwartek do Zeppelina na Bemowie.Domino powie ci na spocie gdzie kupił zderzak-zamiennik.podobno w dobrej cenie :satan:

Mundek_Ghia
16-05-2007, 10:56
ale jeśli nie chcesz nowego to czytałem w gazecie typu "Auto Moto" że można go jak wspomniał wcześniej Bary pospawać plastikiem później wypolerować z nierówności i pomalować i wygląda jak nowy za mały koszt.

krzys-68
16-05-2007, 11:11
ale jeśli nie chcesz nowego to czytałem w gazecie typu "Auto Moto" że można go jak wspomniał wcześniej Bary pospawać plastikiem później wypolerować z nierówności i pomalować i wygląda jak nowy za mały koszt.ten "mały koszt" to pojecie wzgledne.Celowo pomijam sprawe lakierowania bo nowy tez musi podlegac temu procesowi ale prawidłowe sklejenie zderzaka od Mondeo wymaga odpowiednich srodków i jest pracochłonne :hmm: Pozostaje kwestia ilosci peknieć,brakujacych kawalków itp.Trzeba wiec rozwazyc wszystkie aspekty tematu i przeliczyc co sie bardziej oplaca

sothis
16-05-2007, 23:40
Dzięki, za info niestety nie mam czasu do weekendu:( Praca i auto firmowe, gdyby jednak ktoś kogoś znał i polecał wszelkiego rodzaju adresy telefony nadal mile widziane:)
Pozdrawiam
P.S. Spawać chyba już nie chcę.