PDA

Zobacz pełną wersję : Zacisk - ręczny



Kazio
24-06-2005, 09:17
Panowie mam problem z zaciskiem w tylnym prawym kole :wall:

Chce zapytać jak mogę to naprawic - nowy zacisk czy pobawic się z tym.
syyuacja jest taka ze nie odbija reczny w tyym prawym kole takjakby tłoczek nie miał sily wypchnąc recznego , bez linek chodzi dobrze ale to tylko ta dźwignia od ale to chyba tylko przez tą sprężynkę co jest od recznego :getsome: takiej dziś temperatury dostało koło że lepiej niemówić :wall:

Jakub
24-06-2005, 09:26
zacisk na stół i czyszczonko, smarowanko. Pomoże. :)
poszukaj, ktoś już miał taki problem w MKIII. Wyczyścił zacisk i bangla

Kazio
24-06-2005, 09:35
Wczoraj się zacząłem do tego zabierać ale księżyc sie pojawił i złozyłem ale dziś spowrotem do tego sie zabieram :))) cholera by to wzieła :wall:

Jakub
24-06-2005, 09:48
Spokojnie, w Mondeo/Scorpio zapiekanie ręcznego to norma.

Kazio
24-06-2005, 09:53
niemasprawy tylko musze sie do tego zabrać mozna powiedziec że jestem troszkę zielony :))) ale czego sie nie robi dla Mondka to pierwszy u mnie i coraz bardziej mi sie podoba :))))

Tylko tam wszystko nie było ruszane od nowości wczoraj podnosnik pierwszy raz w jego życiu był uzyty a zapas nigdy nie był wyjęty ale jaja


Dzis musze się przyłozyć do tego bo jutro pora weekendowa i trzeba mondzia przegonic

Tylko wczoraj nie mogłem wybic zawleczki

Aczym najlepiej przeciścic zacisk i czym smarować??????

krzys125
24-06-2005, 10:10
Aczym najlepiej przeciścic zacisk i czym smarować??????




ja jeszcze kiedyś w polonezie tłoczki hamulcowe smarowałem taką pastą (dostępna w większości sklepów motoryzacyjnych) mała tubka koloru niebieskiego, ale to mazidło jest jakoś pierońsko tłuste.
musisz wszystko rozebrać, przeczyśćić bardzo bardzo drobnym papierem ściernym i poskładać smarując obficie tym mazidłem.
Narazie u siebie nie miałem takiej potrzeby, ale była to zawsze chroba polonezów i tam pomagało to na bardzo długo. Może i tutaj Ci się uda. :metal