PDA

Zobacz pełną wersję : [MkI] Szybkie pytanko



AND
22-05-2007, 18:10
Witajcie. Kroi mi się przednia szyba. Na szrocie jest ładna do wyjęcia za 150zł. Tyle samo chce gość za prawy przedni błotnik (ładnie wygląda, bez śladu rdzy, tylko kolorek trzeba zmienić bo granatowy). Obie rzeczy są z hatchbacka sprowadzonego z Anglii, ja mam sedana. Czy nie różnią się i co sądzicie o cenach? :pa:

Kurskey
22-05-2007, 18:18
Wdaje mi sie na 100% że niczym sie nie róznia rzeczy przedstawione przez ciebie :satan: Aczkolwiek poczekaj aż wypowiedza sie nastepni koledzy :)

luki_b
22-05-2007, 18:19
Witam!
Co do różnicy między sedanem a hatchbackiem jeżeli chodzi o przód to nie ma żadnej. Co do ceny :
1.Ja za nówke szybę wraz ze wstawieniem płaciłem 340 zeta.
Więć 150 zeta jeszcze sam pewnie musisz wyciąć no i wkleić.
Więc się zastanów jeszcze
2.Co do błotników to wydaje mi się że na Allegro są tańsze.
Pozdro

gilotyna
22-05-2007, 18:22
To są te same części :) A na cenach sie nie znam :zakrecony:

Ale jak kolega wyżej sugeruje, co nowa to nowa, chyba że ta za 150 jest w stanie super i masz ziomków co ci za piwo ją wstawią to.... brać :metal :)

Netoper
22-05-2007, 18:38
AND
Rozejrzyj się czy w okolicy nie masz jakiegoś szybiarza, samemu ciężko jest wyciąć i wkleić następną, jak coś skopsasz to będziesz miał podwójny wydatek a tak masz nówkę z gwarancją.
Ja już wymieniałem parę razy szyby i mimo że roboty się nie boję to nie podjął bym się wklejania szyby.
Pozdro Netoper

Tyberiusz
22-05-2007, 18:44
Witajcie. Kroi mi się przednia szyba. Na szrocie jest ładna do wyjęcia za 150zł. Tyle samo chce gość za prawy przedni błotnik (ładnie wygląda, bez śladu rdzy, tylko kolorek trzeba zmienić bo granatowy). Obie rzeczy są z hatchbacka sprowadzonego z Anglii, ja mam sedana. Czy nie różnią się i co sądzicie o cenach? :pa:
czesci identyczne, ale 150 za uzywany blotnik 8O ja za nowke dalem 120 :metal