PDA

Zobacz pełną wersję : [MkII] Zderzak przdni



pawpor
29-05-2007, 13:41
Czy ktoś miał doczynienia ze zderzakami firmy 4-max? Zastanawiam sie nad kupnem takiego, ale jeżeli jest to jakaś wielka porażka to sobie podaruje

pawcio1017
29-05-2007, 17:28
Nie słyszałem o tej firmie, ale z tego co wiem to oryginalne zderzaki od Forda to lipa... Z tego co wiem, to zderzaki z tworzywa ABS (czy cuś takiego) są dużo lepsze, bo są mocnioejsze i się tak nie kruszą. Zapewne ktoś z kolegów rozwinie ten temat :)

BartekM
29-05-2007, 18:38
Z tego co wiem, to zderzaki z tworzywa ABS (czy cuś takiego) są dużo lepsze, bo są mocnioejsze i się tak nie kruszą.
Ale podobno są spore kłopoty z ich spasowaniem...

Lukas392
29-05-2007, 19:16
dokładnie są duże problemy ze spasowanie o takiej firmie niesłyszałem mój jest wypełniony pianka montażowa bo inaczy była szpara 3cm lepiej uzywkę albo jak sie da to kleić kumpel ostatnio dał blacharzowi i ten wsadził mu jaka podróbe co pasowa ale nie chcial zdradzic firmy ani skąd ja ma a kosztowała prawie tyle co na allegro

pawpor
29-05-2007, 19:47
dokładnie są duże problemy ze spasowanie o takiej firmie niesłyszałem mój jest wypełniony pianka montażowa bo inaczy była szpara 3cm lepiej uzywkę albo jak sie da to kleić kumpel ostatnio dał blacharzowi i ten wsadził mu jaka podróbe co pasowa ale nie chcial zdradzic firmy ani skąd ja ma a kosztowała prawie tyle co na allegro
To trzeba mu było na :beer: dać i może by zdradził tajemnicę. Może to był właśnie 4-max(towar z intercars-u) :satan:

Ufo
29-05-2007, 19:52
ja mam z Polcar-u i pasuje idealnie