PDA

Zobacz pełną wersję : [MkII] Problem z montażem głośników



connect
29-05-2007, 23:45
Witam. Niedawno sprowadziłem z Francji Mondka MK II GHIA 1.8 16V i wszystko było by ok, gdyby nie fakt, że nie miał oryginalnego radia. Zakupiłem więc radyjko Sony GT212, komplecik przejściówek do kabli oraz maskownicę potrzebną do jego zamontowania ( z DIN2 na DIN1). Wszystko podłączyłem, radioodtwarzacz ładnie zaświecił i ... nic poza tym:( Sprawdziłem podłączenie według schematu i wszystko jest ok. Wziąłem się za sprawdzenie głośników w drzwiach i ... bardzo się zdziwiłem. Nigdy nie było w drzwiach żadnych głośników! A wiem to z tego względu, że we wszystkich drzwiach pod tapicerką są całe w nienaruszonym stanie maty wygłuszające (bez wyciętych otworów na głośniki), a ponadto nie ma żadnych śladów w otworach do mocowania głośników. Zresztą nawet w miejscu w którym powinno być oryginalne radio była także oryginalna pułka - schowek. Auto nie było bite i zostało zakupione w salonie Forda we Francji (albo ktoś zostawił w rozliczeniu biorąc nowe, albo po prostu to było autko zastępcze czy serwisowe - zresztą nieważne). Problem mam z podłączeniem głośników, które zakupiłem dodatkowo. Nie mam ich po prostu do czego podłączyć:( W drzwiach jest kostka do centralnego i regulacji lusterek oraz szyb. Jest jeszcze jedna wolna kostka, sam nie wiem od czego, bo jest podpięta do zaślepki tak w połowie wysokości drzwi (za duże gabaryty i za dużo wyjść jak na głośnikową). Proszę o pomoc, ponieważ nie wiem czy mam doprowadzać przewody od nowa (troszkę roboty przy tym będzie), a może po prostu to jest właśnie ta zaślepiona:( Autko sprawuje się super, chociaż już na dzień dobry kupiłem z uszkodzonym rezystorem od dmuchawy (dzięki forum, już usunąłem usterkę). Pozdrówka.

Lipa
30-05-2007, 07:44
Witamy na forum :beer:

Pierwszy pożądny mondeomaniak, który, ma cały profil uzupełniony :metal , bravo :metal

A jak podłączałeś do kostki od radia, to miałeś w tej wtyczce przewody??