PDA

Zobacz pełną wersję : [MkII] Spadek mocy i przerywanie na rozgrzanym



gronczes
05-06-2007, 10:05
Witam wszystkich. Moich klopotów ciąg dalszy. Po wykonaniu różnych operacji i napraw, okazało się że wyżej opisany problem jest już tylko na gazie. Sonda działa prawidłowo, grzybek uszczelniony, przewody itd. ok. Na benie jest ok, a na gazie postoję w korkach i przerywa, brak mocy, spadek wolnych obrotów na 500. Instalacja II gen lovato. Wymieniłem filtr gazu (był założony do góry nogami :) ) Brak mi już pomysłów. Podkreślam, że to się dzieje po dłuzszym nagrzaniu np. jazda w korkach. Może ktoś mi poradzi co zrobić?

rufus_k
05-06-2007, 11:16
A na regulacji byłeś ?

gronczes
05-06-2007, 13:21
Byłem, ale wszystko jest niby ok. Sonda pracyje wzorcowo, a jak byłem u nich to nic szczególnego sie nie działo. Tak jak napisałem problemy robią sie w np. w korkach. Silnik krokowy rozebrałem-nie zaciera się. Może coś sie dzieje z membramą w parowniku pod wpływem ciepła, a moze komputer siada. Nic do głowy mi nie przychodzi. :niewiem:

gronczes
27-06-2007, 13:54
Mam informację dla borykających się z podobnym problemem jak wyżej opisany. Uszkodzony okazał się silnik krokowy na przewodzie zasilającym mikser. Nie zacierał się, ale przegrzewał i zacinał :metal :banan: