PDA

Zobacz pełną wersję : [MkII] chce założyć gaz, czy dobrze gada gaziarz??



gilotyna
09-06-2007, 12:27
Witam Was

Chce założyć gaz, sekwencja, mam do wydania ok 3000, pojechałem do dobrego kolesia, zapytałem o BRC, on na to że kiedyś to była dobra instalka, tera wiele innych mu dorównało a nawet przeskoczyło w jakości. TO ja pytam jakiej firmy by mi polecił. I spec powiedział, że mnie to nie powinno obchodzić, on to ma zrobić dobrze, bo to w jego interesie jest to żeby to dobrze działało bo udzuela gwarancji, jak bedzie miał autko i wiedział za ile kasy ma zakładać to wtedy sobie bedzie dłubał i dobierał jak najlepsze komponenty, nie chciał powiedzieć że zakłada tej firmy i tej i koniec.

I mam pytanie, czy tak może być?? Czy on sobie może robić taką żonglerkę częściami że nie jest w stanie powiedzieć wcześniej jak to bedzie wyglądać??

rufus_k
09-06-2007, 12:36
A może koleś po prostu nie wie jakie części mu przywiozą, ja bym się nie zdecydował na warsztat w którym mechanik nie jest w stanie powiedzieć Ci jakie części chce założyć. Ja polecam sekwencje BRC, Staga, i Zenita. Najdrożej prawdopodobnie wyjdzie przy BRC

gilotyna
09-06-2007, 13:29
Koleś sie zna, powiedział że przebiera w 8 firmach... Sam nie wiem co myśleć...

Stag chwalił, właśnie o nim gadał, że BRC kiedyś było ok, a teraz Stag przegonił BRC i do tego jest polski (o ile nie pomyliłem czegoś) i kupe tańszy :)

Z kolei inna firma zakłada tylko Stag, sekw za ok 2100. Do tego kumpel tam robi :)

RWalentynowicz
09-06-2007, 13:40
Ja bym zmienił gazownika. Zalatuje mi to szopą. Dziwi mnie jego niechęć do BRC. Mój gazownik, który obsługuje mnie już 5 lat, twierdzi wręcz przeciwnie. Wg. niego jeszcze 2 lata temu BRC potrafiło płatać głupie figle, a teraz podbno się poprawiło... Dziwne...

rufus_k
09-06-2007, 14:57
Może nie koniecznie jest to niechęć. Może mechanik nie ma aż tak dużej praktyki w tych sekwencjach i woli np. założyć polskiego staga w którym ma większe obeznanie. 2100 to dobra cena, poczekaj aż założą Twojemu kumplowi :jezyk1: jak będzie wszystko w porządku to zakładaj tam :)

gilotyna
09-06-2007, 16:29
poczekaj aż założą Twojemu kumplowi
Chodziło mi o to że on tam pracuje :)


A koleś jeszcze rok temu zakładał tylo sekwencje, nie ruszał w ogóle 2gen, teraz robi wszystko....


Ja bym zmienił gazownika. Zalatuje mi to szopą. Dziwi mnie jego niechęć do BRC. Mój gazownik, który obsługuje mnie już 5 lat, twierdzi wręcz przeciwnie. Wg. niego jeszcze 2 lata temu BRC potrafiło płatać głupie figle, a teraz podbno się poprawiło... Dziwne...

Hmmm, faktycznie dziwne, zaufam Wam chopaki, szukam dalej speca co sie zna na BRC i elegancko mnie obsłuży :):)

rufus_k
09-06-2007, 17:00
Chodziło mi o to że on tam pracuje Smile


Aaaaaa :jezyk1: To jak kumpel robi to może by zrobić u niego :) może on nie zrobi Ciebie w balona.

gilotyna
09-06-2007, 22:01
Chodziło mi o to że on tam pracuje Smile


Aaaaaa :jezyk1: To jak kumpel robi to może by zrobić u niego :) może on nie zrobi Ciebie w balona.

Też to taka zaleta jest, tylko że tam tylko staga zarzucają....

norbi333
09-06-2007, 22:05
Pytałem się gaziarzy to ponoć te stagi to całkiem dobre są.Mi polecał coś takiego do mego

lyssy
09-06-2007, 22:23
Stag przegonił BRC i do tego jest polski i kupe tańszy
Nie wiem czy tak łatwo przegonić lata doświadczeń :satan:
Tańszy? Na pewno...
Polski? Owszem, ale czy to zaleta? :hmm:

Bier pan BRC, nawet na ichnich wtryskach (nie Keihin'ach). Mnie przekonuje w nim sposób pomiaru ciśnienia gazu :satan:

PS. A po kilku swoich przypadkach raczej odradzałbym robienie poważnej roboty u znajomego - bo później jakoś głupio mu naurągać gdy coś nie działa... :))

Jakub
09-06-2007, 23:34
Z kolei inna firma zakłada tylko Stag, sekw za ok 2100.
Namiary na pv please :) .

rufus_k
10-06-2007, 17:03
Ja mam staga i nie narzekam. W końcu to i tak sam komputerek i wiązka jest produkcji polskiej, wtryski Valtek w razie awarii można wymienić pojedynczy a nie tak jak w większości innych marek całą listwę, do tego jest naprawdę tani i dopracowany. Jedyną wadą dla nie których jest chyba tylko to, że został wyprodukowany w naszym kraju.