PDA

Zobacz pełną wersję : [MkII] Problem z montazem nowego radia



Rekinblu
10-06-2007, 12:40
Zakupilem nowe radio marki Sony CDX-GT610U i po wyjeciu orginalnego pojawil sie problm z zamontowaniem soniaka. Soniak ma kieszen i uzycie zaslepki na okolo nie rozwiazuje problemu montazu samego radia.Radio mi wypada caly czas bo nie ma go do czego przykrecic. Jest prowadnica na dole ale plastik ktory dalo sony jest za luzny i radio wysuwa sie i z tym rozwiazanie kazdy moze mi wyjac radio. moze ktos mial juz ten problem i rozwiazal go jakos prosto ?

digital123
10-06-2007, 13:35
Zakupilem nowe radio marki Sony CDX-GT610U i po wyjeciu orginalnego pojawil sie problm z zamontowaniem soniaka. Soniak ma kieszen i uzycie zaslepki na okolo nie rozwiazuje problemu montazu samego radia.Radio mi wypada caly czas bo nie ma go do czego przykrecic. Jest prowadnica na dole ale plastik ktory dalo sony jest za luzny i radio wysuwa sie i z tym rozwiazanie kazdy moze mi wyjac radio. moze ktos mial juz ten problem i rozwiazal go jakos prosto ?

Aby założyć nieoryginalne radio potrzebujesz przejściówkę na 1 DIN coś TAKIEGO (http://www.allegro.pl/item200296225_ramka_ford_mondeo_fokus_fiesta.html)

I aby samo radio się trzymało musi posiadać tzw. pół kieszeń montażową czyli taką ramkę metalową którą wsadzamy w otwór montażowy, a jej "wąsy" zaginamy tak aby nie wypadała. JAk ramka się już nie rusza podłączamy radio za pomocą przejściówki na ISO i wsadzamy radio tak, aż zaskoczy na zapadki.

Rekinblu
13-06-2007, 09:49
Uporalem sie dzieki digital123 za podpowiedz :)

stania
30-06-2007, 20:19
a nie ma takich zaślepek ze są wklęsłe tzn mozna tam wrzucic telefon czy cos ?