PDA

Zobacz pełną wersję : Jutro do srewisu jade w sprawie wyjacego czegoś



ugni
28-06-2005, 16:46
Jade do AutoPlaza Bielany na sprawdzenie tego wycia co pisałem kiedyś tam.
Nadal nie moge zlokalizować z kąd sie wydobywa.Gdzieś z okolic tylnego prawego koła.Piszczy czasem przy nawet wyłonczonym silniku np.jak wsiadam albo samochód sie zjedzie po pochyłym.Teraz to juz wyje nawet przy jezdzie do przodu przy nie wielkiej predkości.Najgożej jest jak jade po łuku w lewą strone to czasem nawet nie da sie wysiedzieć bo tak wyje.
Co to moze byc nie mam pojecia.Moze coś z samopoziomującym sie zawieszeniem albo coś z łozyskiem.A sam juz nie wiem.Jest bardzo denerwujące i zarazem obciachowe bo jak wyje to słychac i na zewnątrz.
Zobaczymy co powiedzą w ASO bo i naczej :getsome: .
P.S relacja jutro po przeglądnieciu tego czarnego rupiecia

Truszek
28-06-2005, 16:48
P.S relacja jutro po przeglądnieciu tego czarnego rupiecia

Chętnie kupię tego rupiecia za stosowną cenę :satan: - godną rupiecia oczywiście a nie samochodu :) .

Stawiam na łożysko.

ugni
28-06-2005, 16:56
P.S relacja jutro po przeglądnieciu tego czarnego rupiecia

Chętnie kupię tego rupiecia za stosowną cenę :satan: - godną rupiecia oczywiście a nie samochodu :) .

Stawiam na łożysko.
Ja też na łozysko chyba ze zacisk trzyma np.od ręcznego
Nie bierz takiego rupiecia.Silnki od TDCI :satan: a pozatym sie sypie ruda na drzwiach co chwila jakieś badziewie sie psuje, benzyna drozeje a pali nie mało :wall: :zly: .Na obecną chwile nie polecam! :))

Fredee
28-06-2005, 17:04
To ja się zamienie!!!!! serio ! Mój zarąbiście chodzi...nic nie wyje....klocki nowe...i wogóle.....:)
POzdroffki..
:bigok: :bigok: :bigok:
Ps. nie mów rupieć na takie piękne Mondeo bo się obrazi i zacznie wyć z drugiej strony.....:)

fuel111
28-06-2005, 21:08
Może zakłady robimy - stawiam też na zacisk lub łożysko no zobaczyć trzeba :) moja propozycja :beer: kto na co innego?

pogo84
28-06-2005, 21:39
u mnie piszczy jak zjezdzam z kraweznika ;) heh i nie wiedzialem sam ocb ale przyjrzalem sie i pekniety zderzak z tylu nad wydechem :( i gdy zjezdzam z kraweznika to piszczy jak sie ociera ten plastik cyz co to jest ;)