PDA

Zobacz pełn± wersję : Klapki w oslonkach przeciwslonecznych...zrobione:))



LaBobas
28-06-2005, 20:49
Chcialem sie pochwalic...klapki w oslonkach przweciwslonecznych zrobione.Bolce zalozone i jak nowka.Chcialbym zrobic fotki,ale nie mam czym ,a poza tym chyba lepiej pomoge i bardziej jak bede odpowiadal na Wasze pytania.Zajelo mi to pare minut,ale mojemu tacie troszke wiecej przy dorobieniu bolczykow.Ale wiertarka bolczyk i pilnik i w sam raz.To dziala:))))

STraits
28-06-2005, 21:21
OK. A przy zamykaniu Ci nie skrzeczy ? I czy trzyma się ok, czy opada jak np. zasłonisz sobie przed słońcem ? Bo ja dorobiłem sobie takiego bolca z kawałka aluminiowego drutu z nita i w jedyn mi opada, a w drugim skrzeczy przy zamykaniu :)

LaBobas
28-06-2005, 21:49
OK. A przy zamykaniu Ci nie skrzeczy ? I czy trzyma się ok, czy opada jak np. zasłonisz sobie przed słońcem ? Bo ja dorobiłem sobie takiego bolca z kawałka aluminiowego drutu z nita i w jedyn mi opada, a w drugim skrzeczy przy zamykaniu :)Nic nie odpada i nic nie skrzeczy.Chodzi super.Jedynie po mojej stronie czyli kierowcy za gleboko dziurke zrobilem i minimalnie sie nie domyka,ale nie widac tego tak bardzo.I jak sie opusci to wszystko oki choc moze przypuszczam minimalnie latac na wertepach,ale jak mnie wkurzy to cos z tym zrobie:)