PDA

Zobacz pełn± wersję : [MkII] Problem z łożyskiem amora?



bYZA
12-06-2007, 18:47
Witam
Po zmianie kolek na 205/50/16 przy skrecie w prawo cos co jakis czas strzelilo(pojedynczy strzal na caly luk) teraz sie to nasila i czuc to przy skrecaniu w prawo i lewo, nawet podczas hamowania jest slysalne jakby pukniecie, przy dodawaniu gazu nie zauwazylem. Wydaje sie mi ze dochodzi to z prawej strony chociaz podczas hamowania ciezko powiedziec z ktorej strony. Co to moze byc???
Ubiegna pytania i napisze ze tuleje wachacza, laczniki i gumy stabilizatora wymienione na nowe jakies 4 miesiace temu.

Netoper
12-06-2007, 18:51
Co¶ podobnego mieli¶my w sierce okazało się, że pękła sprężyna w gnieĽdzie na górze. Optycznie nie było widać dopiero po rozebraniu kolumny.
Netoper

bYZA
12-06-2007, 19:56
To mnie pocieszyles :( , spręzyny droga sprawa bo trzeba 2 sztuki wymienic :wall:

Netoper
12-06-2007, 20:30
Nie łam się tak od razu :) ja tylko napisałem co u nas pierdło, może u Ciebie co innego, poczekaj może kto¶ ma inne pomysły.
Wtedy wymienili¶my tylko tę zwalon± wzieli¶my używkę ze szrotu, tylko nie pamiętam teraz ale co¶ o kolory sprężyn chodziło żeby bylo do pary z t± na samochodzie.

Netoper