PDA

Zobacz pełną wersję : [Audio] Mondełło głosniki przód + tył



Tofik
21-06-2007, 01:45
Witam, niedawno stałem się szczesliwym posiadaczem Mondeo (: w komplecie mam jakies radyjko mp3 i w tylniej półce głosniki malutkie Blaupunkta. Dziś rozkrecałem drzwi kierowcy,aby zobaczyc czy jest głosnik i jaki ewentualnie mozna wstawic.. Niestety nic tam nie ma i chyba nie było, bo nie wygada ,zeby coś tam było wkrecone wydaje się dosyć dobrze wytłumione... na szczescie znalazlem instalke do głosnika wiec jest dobrze (: Podobnie zapewne jest z tylnimi drzwiami.. a wiec Pytanie świerzaka brzmi co wstawić, tylko bez przesady bo nikt na $ nie spi Tanio i dobrze, albo bynajmniej tymczasowo... :) głownie chodzi mi o rozmiary głosników przód drzwi i tył drzwi w tylniej połce jakieś są... dziś zamontowałem Tube więc basik niebawem bedzie ;] Dzieki z góry za odpowiedzi (:

vMZe
21-06-2007, 08:32
Do przodu kup zestaw odseparowany - 16 cm + tweeter + zwrotnica - polecam JBL lub Infinity lub inny na jaki Cię stać. Będziesz do tego potrzebował przejściówkę, bo fabryczne otwory (przód/tył) są na głośniki 5x7 cala.

Na tył -zależy od budżetu.

padre-mk3
21-06-2007, 11:05
a ja polecam szukajke.koniec kropka.tych tematow coma wlozyc jaki rozmiar glosnika jest jak polakow w anglii!

ludzie troche samodzielnosci

Tyberiusz
21-06-2007, 11:56
a ja polecam szukajke.koniec kropka.tych tematow coma wlozyc jaki rozmiar glosnika jest jak polakow w anglii!

ludzie troche samodzielnosci

to prawda, albo uzyj szukaj, albo po prostu przeszukaj forum, co drugi watek to "jakie glosniki" :metal

Tofik
21-06-2007, 12:57
Do przodu kup zestaw odseparowany - 16 cm + tweeter + zwrotnica - polecam JBL lub Infinity lub inny na jaki Cię stać. Będziesz do tego potrzebował przejściówkę, bo fabryczne otwory (przód/tył) są na głośniki 5x7 cala.

Na tył -zależy od budżetu.

Dzieki bardzo (: taka odpowiedz styka można temat zamknąc myśle skoro tak mówicie tylko jeszcze ten zestaw odseparowany ? o co komon ? %)

Tyberiusz
21-06-2007, 13:27
Do przodu kup zestaw odseparowany - 16 cm + tweeter + zwrotnica - polecam JBL lub Infinity lub inny na jaki Cię stać. Będziesz do tego potrzebował przejściówkę, bo fabryczne otwory (przód/tył) są na głośniki 5x7 cala.

Na tył -zależy od budżetu.

Dzieki bardzo (: taka odpowiedz styka można temat zamknąc myśle skoro tak mówicie tylko jeszcze ten zestaw odseparowany ? o co komon ? %)

To znaczy, ze masz w zestawie 2 glosniki srednio-niskotonowe montowane w drzwi oraz 2 glosniki wysokotonowe, tzw tweetery ktore sie montuje w okolicach slupka, na slupku, przy lusterkach bocznych. Do tego jest zwrotnica, ktora rozdziela sygnal na poszczegolne glosniki :metal