PDA

Zobacz pełną wersję : [MkII] co to moze byc??



kamil-plm9
21-06-2007, 23:54
Problem dotyczy gazu na bp jest wszystko pięknie cudownie. Na gazie, kiedy np. dojeżdżam do skrzyżowania i wciskam sprzęgło obroty spadają drastycznie czasami nawet az tak ze zgaśnie auto. Natomiast bardzo często dluuugo falują od około 1000 rpm. Dość często tez zdarza sie tak ze spadna prawie do zera, ale nie zgaśnie. Dodam ze nie zawsze tak jest jak by mu cos odbijało raz jest ok raz zle obroty często falują, ale nie tak bardzo. Jest jakaś możliwość poprawienia tego?? Dodam ze czasami daje poprawe albo przegazowanie tak do ok. 6000rpm lub szybkie przyspieszanie. chcialbym do jakos naprawic sam ale tez bez rozbieranie polowy silnika.

elemeleek
22-06-2007, 00:28
siemka,niewiem dokładnie ,ale ja tez mam cos takiego czasami, a naj czesciej jak jest zimno, ja tez niemam pojecja ,kiedys ktos mi powiedział ze moze mam nieszczelny gaz ,sprawdziłem i troche sie ulatniał, przy mikserze zkreciłem go i jest troche lepiej ,ale wciaz czasem mi gasnie, musze pojechać do serwisu j sprawdzic,moze za bogata mieszanka. :)

kamil-plm9
22-06-2007, 00:40
A czy na to maja wpływ wężyki od podciśnienia czy czegoś tam?? Bo wiem ze kiedyś po paru strzałach zaczol mi chodzić jak traktor strasznie gasł podjechałem do gazownika włożył gdzieś tam rękę posyczalo troche i powiedział ze spadł waz włożył go i było git, ale teraz patrze i wężyki sa na swoich miejscach chyba ze na nie te paterze,(jeżeli ktoś wie to moze mi wytłumaczyć, które to doklanie) tylko ze teraz jest ta różnica: jak obroty sie uspokoją to chodzi równo.

DVD
22-06-2007, 00:45
Wymiana Filterka oraz ustawienie parametrów u gazownika powinno pomóc :fan:

kamil-plm9
22-06-2007, 00:54
filterka od gazu?? bo wszystkie inne wymienilem. a w jakich granicach PLN to sie miesci??

Antek_
22-06-2007, 01:24
Sam filterek kosztuje msx 10 zł :) pluz robocizna załe 10 min z sprawdzeniem szczelności całej instalacji. POwinno sie zamknac w kwocie 20 zł :)