PDA

Zobacz pełną wersję : [Radio] CB a poduchy powietrzne



Bula02
29-06-2007, 12:31
Witam,

wczoraj zakupiłem mundka '99 zetec - e 2.0 i po podłączeniu CB jak wciskam gruchę to zapala się lampka poduszek powietrznych, jak włączam sprzyskiwaczt CB trzeszczy itd. Czy to jest normalne ? Jak temu zaradzić ?
Dodam że auto napewno nie było bite i poduchy są ok.

!!! POMOCY !!!

Pozdrawiam,
Bula02

szczerba
29-06-2007, 12:59
Może masz rozładowany akumulator? Albo masa jest utleniona.

krzys-68
29-06-2007, 13:23
Witam,

wczoraj zakupiłem mundka '99 zetec - e 2.0 i po podłączeniu CB jak wciskam gruchę to zapala się lampka poduszek powietrznych, jak włączam sprzyskiwaczt CB trzeszczy itd. Czy to jest normalne ? Jak temu zaradzić ?
Dodam że auto napewno nie było bite i poduchy są ok.

!!! POMOCY !!!

Pozdrawiam,
Bula02a gdzie masz podlaczone zasilanie CBradia?
To istotne :hmm:

Bula02
29-06-2007, 13:49
a gdzie masz podlaczone zasilanie CBradia?
To istotne

Pod zapalniczkę

krzys-68
29-06-2007, 14:24
Pod zapalniczkę
to odlacz i podlacz bezposrednio pod instalcje idaca od akumulatora.Znajdziesz opis Werc-a na forum :)

Bula02
29-06-2007, 15:25
ok, dzięki za pomoc

pleban
29-06-2007, 22:06
kolego masz problem z masą anteny(pewnie magnesówka lub kiepski uchwyt).Miałem to samo w firmowym tranzicie pomogło założenie antenki ma uchwyt firmy president.A teraz we wszystkich autach i tak mam stałke :metal
Najlepsze rozwiązanie polecam i pozdrawiam

olekkelo
01-07-2007, 10:58
uchwyt firmy president.A teraz we wszystkich autach i tak mam stałke
Najlepsze rozwiązanie polecam i pozdrawiam

dobrze mowi - polać mu :beer: :)

ale z firmowym uchwytem to przesada bo firmowy czy nie to zawsze kawał blachy wyprofilowany, i poprostu te niefirmowe mają nasmarowane frby za mocno (z tego co zaowazyłem i sam przerabiałem) i nie kontaktuje masa, a mozna tak samo kupic tanszy i troche zeskrobac tej farbki :bigok:

pleban
01-07-2007, 11:45
dobrze mowi - polać mu Beer Smile

ale z firmowym uchwytem to przesada bo firmowy czy nie to zawsze kawał blachy wyprofilowany, i poprostu te niefirmowe mają nasmarowane frby za mocno (z tego co zaowazyłem i sam przerabiałem) i nie kontaktuje masa, a mozna tak samo kupic tanszy i troche zeskrobac tej farbki Bigok
_________________
</\> Siena-Grun MondeO </\>
Zgadzam się z tobą tylko że mi taki uchwycik za 20 zeta z alledrogo po zeskrobaniu farby (tylko tam gdzie się styka z masą anteny) zaczął rdzewieć i trzeba go było raz na 2 miechy demontować i papierkiem bo tracił masę ,a leniwy z natury jestem :))

olekkelo
01-07-2007, 14:45
no to jeden tylko0 morał ----na stałe antene zamontowac i koniec