PDA

Zobacz pełną wersję : [MkI] kierownica skórzana



MASTA
05-07-2007, 14:11
witam, panowie czy do kierownicy skórzanej są jakieś kosmetyki? jeśli tak to jaki i ile mniejwięcej kosztują?
tak się zastanawiam, bo jak kupiłem 10letnie auto od niemca to kierownica wyglądała jak nowa, niewiem czy on w rękawiczkach jezdził, czy co...
w każdym bądź razie po 1.5 roku jazdy widoczne są "przytarcia" warstwy zewnętrznej skóry, co z tym zrobić? czym podziałać? :niewiem:

Fire Crow
05-07-2007, 18:15
Pastą do butów :joint: , lub innymi specyfikami do pielęgnacji skóry. Popytaj w sklepach z odzieżą skórzaną. Ja do pielęgnacji skóry urzywam zawsze pasty do butów, tylko nie w nadmiarze, i nic się nie brudzi (mam tu na myśli ręce).

david
07-07-2007, 17:01
Nie spotkałem się jeszcze z takimi środkami, ale nie próbuj plakiem, pastą itp. Chyba, że naprawdę masz zamiar jeździć w rękawiczkach i to gumowych. Skóra po tych "specyfikach'' robi się bardzo śliska.

marasol
08-07-2007, 00:11
są takie kosmetyki do skór w samochodach,jest tego tyle ze spokojnie znajdziesz coś w dobrej cenie i jakości,mleczka,pasty,płyny co tylko sobie wymyslisz,szukaj nawet na stacjach benzynowych czy hipermarketach a jak nie to sklep z bajerami do samochodów tam tez bedzie. :bigok:

Sławomir
08-07-2007, 09:02
Ja używam preparatu do pielęgnacji sórzanej tapicerki .Pryskam i zostawiam na noc,żeby spokojnie się wchłoną,bez polerowania.Spowolniło to wycieranie się tapicerki,ale i tak postępuje,chodż moja tapicerka jeszcze dość dobrze wygląda.Może skóra słabej jakości,chociaż gdyby mnie moja pani :serce: tarła po plecach przez ponad 100000 km. to by mi dziure wytarła. :hehe: .